reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzień cyklu 31, cykle mam króciutkie, 24-25 dni. Bardzo regularne, bez spóźnień. I zawsze przed pierwszym dniem @ kilka dnia plamienia.

Piersi w ogóle bez zmian - nie są twarde, nie bolą. Wczoraj jedynie mnie mdliło, a na wieczór wywaliło jak balon - no ale to jeszcze nie jest objaw ciąży - może po prostu niestrawność jakaś. Bo dziś już zero mdłości, za to bardzo dobry apetyt.

Myśle że spokojnie możesz testować w weekend,bedzie to juz ponad tydzien po spodziewanej @,moim zdaniem powinno coś wyjsc.
Wiesz nie musisz miec bolacych piersi,każda ciąża przebiega inaczej.Ja na twoim miejscu bym testowała.
życzę Ci pieknych II krech
 
reklama
Tusenfryd18 - dzięki za posta. Teraz lecę spać, żeby się zregenerować i obudzić w dobrym humorze. I wtedy się okaże co dalej :)
 
Witam Kochane

To dopiero moje początki na tym forum i jeśli chodzi o ciążę.
Jestem Małgosia mam 26 lat mężatką jestem od 2 lat i 5 miesięcy o dzidziusia zaczęliśmy się starać w czerwcu. Tak bardzo chciałam tą małą kruszynkę że we wrześniu kupiłam testy owulacyjne no i się udało. W piątek mam wizytę u lekarza już się nie mogę doczekać, jak na razie to najbardziej dają znać o sobie moje piersi, chyba jeszcze nigdy nie były aż tak delikatne i wrażliwe. GRATULUJĘ wszystkim innym czerwcowym mamą i powodzenia w kolejnych miesiącach.
 
jestem chętna na przepis :)

Przepis hmmm ciasto polecila mi przyjaciolka a jest to Kopiec kreta :-D sprobowalam i polecam dalej :-D przedewszystkim szybko sie go robi no i smakuje rewelacyjnie :-) Oczywiscie nie jest to takie prawdziwe domowej roboty ciasto no ale mi smakowalo :-)
lil_maja poczekaj do soboty z testowaniem najlepiej ;-) i bede 3mac kciukasy za Twoje 2kreseczki ;-)
 
Witam Kochane

To dopiero moje początki na tym forum i jeśli chodzi o ciążę.
Jestem Małgosia mam 26 lat mężatką jestem od 2 lat i 5 miesięcy o dzidziusia zaczęliśmy się starać w czerwcu. Tak bardzo chciałam tą małą kruszynkę że we wrześniu kupiłam testy owulacyjne no i się udało. W piątek mam wizytę u lekarza już się nie mogę doczekać, jak na razie to najbardziej dają znać o sobie moje piersi, chyba jeszcze nigdy nie były aż tak delikatne i wrażliwe. GRATULUJĘ wszystkim innym czerwcowym mamą i powodzenia w kolejnych miesiącach.

Hej koleżanko... no to jesteśmy w tym samym wieku..

Ja ostatnią @ miałam 13 września a owluacje miałam 26-27 potwierdzoną monitoringiem i testem owulacyjnym... a jak było u ciebie??? zdradzisz nam coś wiecej o sobie??? ja mam cykle 28 dniowe... po jakim czasie ci wyszedł test???tzn w którym dc? pytam bo jestem strasznie ciekawa:)

piersi troszke ustały to znowu brzuch boli jak na wiedzme... zwarjuję:(
 
Ja ostatnią @ miałam 13 września a owluacje miałam 26-27 potwierdzoną monitoringiem i testem owulacyjnym... a jak było u ciebie??? zdradzisz nam coś wiecej o sobie??? ja mam cykle 28 dniowe... po jakim czasie ci wyszedł test???tzn w którym dc? pytam bo jestem strasznie ciekawa:)

piersi troszke ustały to znowu brzuch boli jak na wiedzme... zwarjuję:(

No a my mialysmy @ w tym samym czasie :-) Ja tez mialam @ 13.09 owulke chyba mialam 27 a cykle mialam przewaznie 27-30 ale to jest moj pierwszy cykl po stracie wiec jak dlugi bedzie to nie wiem :eek: ale testowac mam zamiar w sobote jesli tempka nie spadnie oczywiscie ;-) 3mam mocno kciuki za Ciebie :-)
U mnie cycole nadal tkliwe,brzuch wzdety :eek:
Milej nocki dziewczyny ;-)
 
reklama
Do góry