reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

JoL no rzeczywiście długo :( tj. progesteron powinien być jutro więc myślę że w piątek odbiorę, a beta tak długo bo gdzieś to wysyłają... Mogłam zrobić w "moim" centrum medycznym, tam wynik byłby tego samego dnia, ale za 1 badanie zapłaciłabym 10 zł więcej niż tutaj za dwa :eek:
 
reklama
Dziewczyny słyszałyście o takich testach ciążowych które wsazują nie poziom beta hcg a obecność białka w moczu??? I po tym się też stwierdza ciążę? Powiem szczerze że pierwsze słyszę żeby takie coś istniało!!! I ponoć je się robi nie z pierwszego moczu... mam taki test i sie czaję...robić? czy nie robić???
 
Witam i gratuluję wszystkim nowym zafasolowanym!

Lili_Maja nie przejmuj się dopiero zaczeliście się starać i pewnie szybciutko doczekasz się fasolinki! Zyczę Ci tego!

co do informowania innych to moja mam już wie ale to tylko dlatego że jak bylo podejrzenie o ciążę pozamaciczną to miała zająć się moją córeczką jak do szpitala miałam iść, ale na tym koniec powiemy innym dopiero pźniej dużo później bo niestety ja straciłam dzieciątko w 12/13 tc i dla nas przynajmniej ten czas musi minąć zanim zaczniemy dzielić się nowiną

wczoraj odebrałam wyniki betki - poziom 8600, ale na wyniku było napisane że pilna konsultacja ginekologiczna! i się znowu zestresowałam ale zadzwoniłam do mojego ginka - mnie uspokoił i widximy się w piątek wieczorem. trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok!
 
heJ Cerwcóweczki! Dzisiaj ciężki dzień w pracy, na mdłości mnie zbiera, zimno mi i bardzo ale to bardzo senna jestem. W przyszłym tyg ide zrobić badania które przepisał lekarz, zrobie tez progesteron, na wszelki wypadek. Nie wiem ale chyba pójde na chorobowe bo chce uniknąć infekcji...pracuje w szkole więc trudno będzie tego uniknąć a grypa zaczyna u nas szaleć.
LiL_Maja - 3 mam kciuki za następny cykl...napewno Ci się uda....Pozdrawiam...
 
Julisia, Misialina dzięki!

Dzastina222 - robić ten test i pisać nam o co chodzi - bo ja o czymś takim nie słyszałam. A to jakaś ciekawostka dla mnie - jakieś szczegóły podaj.

Tylko dziewczynom przedtestowym radzę - nie martwcie się jak wyjdzie na nie. Ja mam po sobie nauczkę, że najlepsze to wyluzować na ile się da.

Ja rano byłam pewna, że od razu ze mnie wszystko "wyleci" - w końcu to tydzień po czasie i mocno mnie bolał brzuch, a tymczasem tylko z rana było trochę różowej krwi, a teraz cisza. Więc kolejne wkręcanko gotowe, dopóki @ na maksa nie rozkręci. Ale negatywny test dał mi do wiwatu i całą pewność siebie straciłam. Teraz to już czekam aż @ się skończy, nie mogę doczekać się staranek.
 
Jestem jestem...

Już doczytałam " hormon białkowy" to inaczej beta hcg... już wyczytałam wszystko:)
Może w piątek pójdę na betę i progesteron... będzie 12 dni po owulacji to już będzie w 100 % wiarygodny wynik... te testy co mam to jakieś dziwne...ciągle mi wychodzi 2 blada ale to dosłownie bladziochowa kreska... nie wiem o co kaman:)
 
reklama
Misialina wstaw suwaczka tak jak LuckyClover napisała to będzie wiadomo coś więcej o Tobie.

Dzastina222 - blada kreska to nie może być pomyłka. :)
 
Do góry