reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

W temacie piersi małe rozczarowanko - mięciutkie jak kaczuszka... tylko może lewa nieco zaczyna swędzieć..
W każdym razie u mnie przed @ było z tym różnie. To może ja zacznę z testem, bo ja chyba w piątek rano wystartuję..
 
reklama
Witam wieczorkiem :-)
magda36 dzieki za rade :-) amolu w Anglii raczej nie dostane wiec odpada a ja znowu slyszalam ze amolu w ciazy nie powinlo sie uzywac tylko dlatego bo amol zawiera alkohol :tak: ktorego kobieta w ciazy nie powinla pic :tak: wiec uwazalabym z amolem w wiekszych dawkach albo na dluzsza mete uzywania ;-)
Przybywa mamusiek coraz wiecej :-D Gratulacje i spokojnych nastepnych 8miesiecy :-)
Ja dzisiaj upieklam ciasto z kremem z czekoladowymi wiorkami i bananami :-D ale chcialo mi sie takiego ciasta juz od paru dni a moj A jak wcinal hehe az sie zdziwilam bo moj to nie bardzo za ciastami przepada :-)
 
Ssabrina - słusznie prawisz - w większych dawkach albo na dłuższą metę. Jasne. A swoją drogą wszędzie też spotkasz lekarzy, co to Ci powiedzą, że lampka wina nie zaszkodzi raz na dłuższy czas, jeżeli będziesz mieć ochotę.. Ja jestem generalnie abstynentką, więc nie ma problemu..:)
Co do ciasta - może facetom też smak się zmienia ;)
Ja dziś z obrzydzeniem powąchałam swój dezodorant, zawsze ten zapach wydawał mi się miły, a teraz..ble. Z jedzenia na razie nie mam odrzutów zapachowych, ale kosmetyki właśnie jakby inne częstotliwości mi teraz dawały - niektóre tylko .
 
Hej dziewczyny! Przybywa Was i przybywa postów - faktycznie ciężko nadążyć :) Ale gratuluję nowym mamusiom, tym, które już były u lekarza i tym, które dopiero będą! No i zero przeziębień na jesień!

A z tym testowaniem to ja już nie wiem kiedy. Boję się testować, bo jak będzie jedna kreska to nie wiem co wtedy. To już bym wolała @, żeby wiedzieć na pewno. Teraz mi się wydaje, że sobie wkręciłam tę ciążę i jakoś dobry humor mi się wyczerpał - ale może to dlatego, że padam po męczącym dniu. Nie wiem kiedy testować.
 
Witam ciężaróweczki :)
Jak samopoczucie?
Ja ogólnie zaczynam mieć objawy - senność i tkliwość piersi pojawiły się od wczoraj


Witam wieczorkiem :-)
magda36 dzieki za rade :-) amolu w Anglii raczej nie dostane wiec odpada a ja znowu slyszalam ze amolu w ciazy nie powinlo sie uzywac tylko dlatego bo amol zawiera alkohol :tak: ktorego kobieta w ciazy nie powinla pic :tak: wiec uwazalabym z amolem w wiekszych dawkach albo na dluzsza mete uzywania ;-)
Przybywa mamusiek coraz wiecej :-D Gratulacje i spokojnych nastepnych 8miesiecy :-)
Ja dzisiaj upieklam ciasto z kremem z czekoladowymi wiorkami i bananami :-D ale chcialo mi sie takiego ciasta juz od paru dni a moj A jak wcinal hehe az sie zdziwilam bo moj to nie bardzo za ciastami przepada :-)

jestem chętna na przepis :)
 
A z tym testowaniem to ja już nie wiem kiedy. Boję się testować, bo jak będzie jedna kreska to nie wiem co wtedy. To już bym wolała @, żeby wiedzieć na pewno. Teraz mi się wydaje, że sobie wkręciłam tę ciążę i jakoś dobry humor mi się wyczerpał - ale może to dlatego, że padam po męczącym dniu. Nie wiem kiedy testować.

A który to dzien cyklu?I jak dlugie sa Twoje cykle?
 
Dziewczyny... powiedzcie jak jest z waszymi piersiam???
Ja mam wrażenie że w środku się palą... i nie wiem czy to objaw fasolki czy mam jakieś zapalenie...
Owszem bolały mnie nie raz...zwłaszcza przed @ ale teraz to już przesada... nie mogę się brzuchu położyć..
z Czarkiem nic mi nie było...nawet piersi nie bolałay a to normalnie masakra jakaś..

Dzastina222 - jak Ci pomoże to ja mam wrażenie że mam kamienie zamiast piersi, od 3 tygodni moj najwygodniejsza pozycja to na wznak, nawet na boku bolą jak leżą, a na brzuchu spania to już dawno niepamiętam. Mój mężuś mało nie oszaleje bo to jak "lizanie czukierka przez papierek" - nawet tknąć ich nie idzie... no może troszę rano gdy są wypczęte. Wybieram sie w weekend na zakupy po jakieś wygodne berety:)
 
Powiedzcie mi dziewczyny,te ktore juz byly u lekarza,jak wyliczaja tygodnie ciazy.
od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czy od owulacji.????

U mnie lekarz najpier policzył od ostatnej miesiączki, a potem robiąc usg realną ciążę od owulacji i tym wytłumaczył, że "to" co widzi jest jeszcze tycieńkie, ale w zasadzie nie pytałam który termin jest ważniejszy. Wybieram się do niego w czwartek więc zapytam o to i całą masę innych rzeczy.
 
reklama
A który to dzien cyklu?I jak dlugie sa Twoje cykle?

Dzień cyklu 31, cykle mam króciutkie, 24-25 dni. Bardzo regularne, bez spóźnień. I zawsze przed pierwszym dniem @ kilka dnia plamienia.

Piersi w ogóle bez zmian - nie są twarde, nie bolą. Wczoraj jedynie mnie mdliło, a na wieczór wywaliło jak balon - no ale to jeszcze nie jest objaw ciąży - może po prostu niestrawność jakaś. Bo dziś już zero mdłości, za to bardzo dobry apetyt.
 
Do góry