reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no wlasnie z tym odbijaniem to jakas masakra.. my małego karmimy z butli w nocy bo pokarm mi sie juz konczy powoli, ale i tak trzeba czekac na mega beeek :-)
 
reklama
ja jak mała nie odbije po 10-15 min, to ją odkładam i śpi na boku, czasem jej się uleje niestety...ale właśnie najbardziej mnie frustruje jak nie odbije
 
A moja mimo, ze jej sie zawsze ze 2 razy odbije to ulewa jej się prawie zawsze :( ... a teraz ta mała glajdka nie śpi od 4h !! Co chwile ma jakieś życzenia... już godzine temu ja wykąpałam i nakarmiłam i myślałam, ze zasnie (zawsze zasypiała) a ta se gaworzy zyzoli z łóżeczka i ani myśli spac... może przynajmniej w nocy poszaleje i pośpi :)
 
Mysmy dzisiaj przeszli kryzys kolkowy - 3 godziny placzu. Ja mialam od rana migrene i naprawde kiepsko sie czulam. No a pozniej ten placz i tylko na rekach. Na szczescie ok 16 zasnal wreszcie i spal do 19. Mam nadzieje, ze w nocy da mi troche odpoczac.
Doggi wszystkiego naj, naj najlepszego (przede wszystkim duzo spokoju i snu :tak:)
 
u nas to samo nawet jak młody odbije to i tak ulewa :( nic to taki urok...szkoda tylko że materacyk i moje łozko zarzygane do potęgi heh... nigdy mu sie nie uleje na michała stronie tylko na mojej :)

doggi - najlepsze życzonka i zeby uparcioszka była grzeczna :D


my małego wykąpaliśmy i nakarmiliśmy teraz tatuś go kangurkuje i idzemy odpoczywac do 23 :-)
 
ironia moj w moim lozku lub na sofie lezy tylko na pieluszce lub podkladzie do przewijania, ale ulewac najbardziej lubi na moim ramieniu :laugh2:
 
u nas tez czesto na pieluszce lezy ale czesto w nocy o niej zapominam... no i dzis mialam nauczke bo mi osikal moja czesc łóżka i spałam jednym pułdupkiem na podłodze zanim nie wyschło eh... :-) ahh zjadłam !! udało mi sie :D cały dzien głodna nie byłam albo nie miałam czasu .. :(
 
mój mężuś dziś odbył bardzo poważną rozmowę z Tymciem (moje namowy synka na wyjście nic nie dały więc on wzioł sprawy w swoje ręce) powiedział że to musi być rozmowa jak facet z facetem :-D naśmiałam się przy tym jak nic aż mi łzy ze śmiechu leciały jak tego słuchałam he he :-D no zobaczymy czy rozmowa pomoże :-)
 
reklama
Ja tylko na chwilke...

Mam jakiś straszny kryzys i nie mam siły do was zaglądać, a tu się jeszcze sporo dzieje..

Przez tą załamkę, zaczynam produkować mniej mleka, bo mała dziś wyciągnęła ze mnie kompletnie wszystko, prawie cały dzień na cyckach - nie wiem co jej się porobiło, jadła łądnie co 3 godzinki, a teraz ciągle się budzi i chce jeść...po kąpieli zjadła mleko - niestety z butelki - bo ja nie miałam nic....:zawstydzona/y::-(

Wybaczcie, ze nie nadrobię wszystkiego, ale nie jestem w stanie...

Doggi wszystkiego co najlepsze!!!

Ironia z tym odbijaniem to tak jak u nas nawet jak się odbije to czasem ulewa...a praktycznie zawsze trzymam małą do końca, aż sobie beknie...nie znoszę tego, ale to znowu pomaga przy rewolucjach brzuszkowych - odbicie zapobiega ewentualnym anomaliom brzuszkowym, co u nas póki co skutkuje
 
Do góry