reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
cześć
Cinamon...dobrze, że jesteś i wszystko w porządku!!!
Katamisz...Ciebie też miło widzieć i slyszeć, że Malutka zdrowa :-)
Doggi...Wszystkiego Najlepszego!!!!
Witam się rownież ze resztą Mamuś Tusen, Dubeltówka, Larvunia, mamusiaCzerwcowa, Marta i tymi nieobecnymi na forum a w szczególności trzymam kciuki za te zapakowane i dużo wytrwałości życzę!!!

U nas dobrze, wlaśnie wróciłyśmy ze spacerku :-). dziś pierwszy raz tylko we dwie :-) ja i Julia.
Mój M musiał już do pracy wrócić, Damian wyjechał na kolonie, a Domi gdzieś polazła z koleżanką.
Wszystko bylo ok tylko wózek samemu wnieść na pierwsze piętro to jest masakra, a nie bardzo mam go gdzie zostawić :-(. Muszę coś wymyśleć, bo po mojej cc nie za bardzo wskazane dźwiganie jeszcze.

I mam jeszcze pytanie...od którego tygodnia można stosować kropelki sab Simplex i ile tych kropelek???
 
Doris kropelki sab simplex od 3 tygodnia jest napisane na ulotce i po 15 kropli przed każdym posiłkiem podać dziecku.Co do tego 3 tygodnia to nie jest istotne.Bo moja mała miała tydzień i przez 3 dni lekarz kazał mi podawać żeby sprawdzić czy płacz jest wywołany kolką.:)
 
Mi też położna mówiła, że na ulotce jest napisane (w sab simplex) ze od miesiaca czy jaoks tak, ale jak dziecko ma straszne porblemy faktycznie to można od tygodnia podawac bez obaw.
 
mamusia czerwcowa w Polsce tylko na allegro widziałam.A tak są dostępne w aptece bez recepty w Niemczech i Czechach chyba.
W Polsce zrobili odpowiednik Sab simplexu-podobno nawet taki sam skład i ilość subst. czynnych a nazywają się Bobotic chyba.
 
Agatko witaj:-)jak żółtaczka? schodzi powoli? u nas też jeszcze się trzyma, ale nie dostałam żadnych zaleceń
02.06 było 15,4
03.06 było 14,0
17.06 było 10,0

spada, ale powoli...

Powiedzcie mi kochane jak to jest ze szczepieniem w przypadku przedłużającej się żółtaczki? nie ma przeciwwskazań czy jest jakiś poziom bilirubiny do którego się nie szczepi?

Cinamon cieszę się, że już jesteście w domku, Ania nadrabia stracony w szpitalu czas:tak:
Doggi sto lat!sto lat! i niekończących się zasobów energii;-)

U nas nocka mniej spokojna niż zazwyczaj, a rano mała jadła co 2 godziny, ostatni raz o 11, nie spała do 13 a teraz jeszcze śpi - muszę ją chyba obudzić
Kurcze, jeszcze 2-3 dni temu mała po jedzeniu od razu zasypiała, a teraz średnio 2 godziny jej zajmuje zanim zaśnie...nie wiem co jest...
 
a to maleństwo jakim gigancikiem jest !! :) Tak jak napisałam w gratulejszonach, aż się nie dziwie że wyjśc przez tyle dni nie mógł !! Moja Olcia nie ma żadnego usprawiedliwienia, ale Antek... no kurcze facecik ogromniasty :)
 
reklama
Do góry