reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Doggi sto lat sto latZobacz załącznik 366073

Zobacz załącznik 366073Zobacz załącznik 366074

Katamisz
dobrze że wypisałaś małą,zaoszczędziłaś sobie i jej niepotzrebnego stresu.
Ja chyba też nie mam co narzekać,mały je i śpi co prawda nieregularnie ale nie męczy mnie to wcale.Ostatniekarmienie jest między 22a23 i tak do około 2-3 budzi sie cycek i do 6 cycek i tak do 9 śpimy.
Problem jest tylko taki że w nocy zrezygnowałam z wsadzania go do jego łóżeczka,zdecydowanie lepiej śpi jak jest przy mnie.Mąż zakupił nam większe łożko ,znaczy szersze więc nie boję sie z nim spać.A w dzień jest mało aktywny,godzinka póltorej jest obudzony i idzie spać na następną godzinkę lub dwie więc mam też chwilkę dla siebie.

mamusia czerwcowa gratulacje dotrwania do terminu:-)Tobie i reszcie nierozpakowanych życzę szybkiego i lekkiego rozwiązania.
 
Kobitki dziękuję za życzenia :)

Dubeltówka najbardziej prawdopodobny termin to w takim razie ten 29 :) Te najwcześniejsze są najdokładniejsze :) Ale ja tam ci daje 28.06 nie wiem why, ale tak mi się z Tobą kojarzy 28 nie 29 :p :)
 
Doggi - nie masz za co przepraszać :) zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ale ja tez się już powoli na lipiec nastawiłam wiec chyba nie będzie tak źle bycie ostatnią rozpakowaną, jutro idę do szpitala na badania i zobaczymy co tam się dowiem ciekawego, pewnie nic nowego ale się nie nastawiam na jakieś duże zmiany, no zobaczymy
 
reklama
Do góry