reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

tak Dubeltówka datowo tak samo jak my ale ostatnio jak była to pisała że się raczej nie pojawi na BB puki coś u niej się nie ruszy i jak na razie dotrzymuje słowa no ale mogłaby czasem wpaść się przywitać, napisać co u niej no chyba że coś u niej się ruszyło bo to nigdy nie wiadomo
 
reklama
Ahmmmm czyli nic nie wiemy. Tak, Asinka zostawiła nas na pastwę losu ;) Pozostaje nam tylko wybaczyć ;) Ciekawa jestem, która z nas pierwsza się rozpakuje... staram się chociaż raz dziennie tu zajrzeć i zawsze zastanawiam się czy jeszcze Cię "zastanę" ;)
 
Ja jestem z Wami duchem i czytam na bieżąco:-) U mnie bez zmian, cisza.........Dziś moja Emilka kończy trzy latka więc cały dzień w kuchni spędziłam sprzątałam i gotowałam bo za chwilkę goście przyjdą, może po takim wysiłku coś się ruszy choć szczerze wątpie:wściekła/y: Szczerze to ma lekkiego doła przez tą ciążę, wszyscy mi mówili, że urodzę wcześniej i ja uwierzyłam i teraz każdy dzień jest dla mnie męczarnią psychiczną. Mąż musi się z pracy zwalniać bo ja całymi dniami siedze i beczę z niemocy, dlatego ucichłam na forum co by złej atmosfery nie wprowadzać, ale obiecuję, że jak coś się ruszy to na pewno dam znać......buziole
 
ooo jesteś Izuńka (Dubeltówka) z nami - fajnie że się odezwałaś, jak widzisz myślałyśmy tu o Tobie, nie martw się mi też wszyscy mówili że będzie przed czasem a tu synek niespodziankę robi i dalej w brzuszku chce mu się siedzieć, wszystkiego najlepszego dla Twojej Emilki, buziaczki dla Was i miłej imprezki życzę :*
 
Ostatnia edycja:
No to mamy nasz trójkąt w komplecie :) Hej Dubeltówka :) Mamusia nie mam z nikim kontaktu z forum, ale chętnie wymienię się z Tobą numerem tel. - już piszę na pw, a Ty puść mi strzałkę.
Ps: właśnie wróciliśmy z Biedronki i za namową dziewczyn kupiliśmy pieluszki Dada-przetestujemy :)
 
Evka - pieluszki dada biedronkowe podobno rewelka, moja sis stosowała u swojej córy i mówi że tak się poprawiły że są niemal jak pampersy ale cena przeszło 2 razy mniejsza, też zapas kupiłam no a jeszcze moi rodzice i teście dokupowali więc starczy mi chyba na cały miesiąc :D
 
Ostatnia edycja:
Dubeltówka...całuski urodzinowe dla twojej córeczki...która jest prześliczna...ciągle lookam na Waszą galerie na fejsie i zachwycam się Twoim aniołkiem :*
a Tobie życzę szybkiego rozpakowania...już bliżej niż dalej...zawsze to jakieś pocieszenie :*
 
reklama
Gdyby nie dziewczyny z forum, nie wpadłabym na to, że te pieluszki mogą być takie fajne. No i ta cena...zobaczymy. Zapas jest :) Do jutra...odezwę się na pewno.
 
Do góry