reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hej dziewczyny
dziś pierwszy dzień po zastosowaniu kropelek SAB - SIMPLEX i jest rewelacje :-):-):-) wprawdzie mam je z czech a nie z niemiec (te ponoć są mocniejsze) ale działają rewelacyjnie :-)

Dubeltówka zdrówka dla córci :-)
Misialina ja nie podaje herbatek i nie chce podawać pytałam pediatre o to i poleciła przy upałach ok 30 stopniowych zwykłą przegotowaną wode mineralną jeśli mały bedzie cały czas chciał cyca na krótko bo go zwyczajnie bedzie suszyć.
Szwagierka też dawała wode a karmiła małego do 1,5 roku i było ok

Nierozpakowane dziewczyny - śpijcie i odpoczywajcie na zapas ;-) przydaje sie i powodzenia :-)
 
a gdzie mozna te krople kupic? ? ?

ja własnie nakarmilam malego z butli od razu kima na 102 wiec ide tez spać :-) mam czas do 3 w nocy :-) moze troszke dłużej bo cały dzień wojował :)

dobranoc WaM :-)
 
Witam się!

kati super że kropelki podziałały...po co się ma Mateuszek męczyć...to ja też nie będę podawać nic do picia poza cycem..ale jak upały się zaczną też wodę z glukozą podam
 
Hej Mamusie :)
Nie wiem czy w odpowiednim wątku, ale napiszę tu bo troszkę się denerwuję. Zaczęło się w domu. Ada zrobiła się strasznym śpiochem, ciężko ją wybudzić na jedzenie, w dzień potrafi spać ponad 3 godziny i gdyby nie to, że ją wybudzam to spałaby dalej. Generalnie to karmię ją na śpiocha i ona dalej śpi. Kupki robi i siusia. Żółta nie jest, zresztą w szpitalu miała badany poziom bilirubiny i było ok. Czy to normalne u takich maluchów? Bo jak czytam, że Wasze jedzą co 2-3 godziny to się martwię.
 
Blusia a może maluda czuwa w nocy kiedy śpicie tylko jest tak grzeczna że nawet nie wiesz...Albo po prostu jest takim śpiochem i jak karmisz ją "na śpika" to już nie ma potrzeby wybudzania się i głośnego dochodzenia swoich praw. A co na to położna?
Ps. Do nierozpakowanych:
To co dziewczyny, która z nas robi dziś niespodziankę swojemu mężczyźnie i się rozpakowywuje w Dniu Ojca? ... bo u mnie nadal cisza...
 
Blusia - Igor też tak spał. Nawet po rozebraniu do kąpieli, przy szczepieniu oka nie otworzył, tylko przy wkłuciu pokwękał, nawet swój chrzest przespał :p Tak więc się nie martw, tylko się ciesz, bo ja niedługo jak lunatyk będę chodzić ;-)

Trasia - dzięki, teraz już wiem, że są dwie różne herbatki :-)

Mamusia, Evka, Dubeltówka
- z racji tego, że to była moja 4 ciąża też byłam przekonana, że nie dotrwam do terminu porodu a tu proszę - dwa dni po terminie urodziłam. Najwyraźniej czerwcowe dzieciątka są na tyle wygodne, że nie chcą opuszczać brzuszków, bo później zaczyna się niewygoda typu: uczucie głodu, dyskomfort przez mokrą pieluszkę, czy ból brzuszka;-).
Życzę Wam, abyście zbyt długo nie musiały czekać na swoje maleństwa.. no i faktycznie, może któraś zrobi prezent swojemu mężczyźnie i urodzi dzisiaj :-)?

Izuś - wszystkiego najlepszego dla Twojego Słoneczka - dużo zdrówka i radości oraz szczęśliwego dzieciństwa :*

Maja dzisiaj wyjątkowo ładnie spała. Budziła się tylko na cyca i zaraz zasypiała. Poprykała sobie zdrowo w nocy, a zdążyłam ją przewinąć i miałam już wizję kolejnej kupki ale jak się okazało, to było tylko prykanie. Tak więc, herbatka pita przez mamusie działa na Maję :-) Natomiast znowu mamy problem z oczkiem. Wczoraj zaczęło tak ropieć, że aż powiekę skleja. Przemywam solą fizjologiczną ale to pomaga jedynie, kiedy Maja czuwa, jak zasypia, ropa znowu się zbiera. Wyczytałam, że można przemywać esencją z herbatki - spróbuję, jak to nie pomoże to idziemy do lekarza. Po dopadniętym kikucie został nam jeszcze środek pępuszka do pielęgnacji, to jest sztuką nad sztuki. Pępek jest dosyć głęboki i czasami trudno mi przy wierzgających nóziach się dostać do "środka".
 
reklama
Hej wszystkim. Tylko melduję że w poniedziałek urodziłam Tosieńkę. Porpód szybki, jak marzenie, na karowej . Napiszę później szczegóły bo starsza córcia teraz nie daje mi chwili spokoju i każdą chwilkę poświęcam dzieciaczkom. Od wczoraj w domciu.
 
Do góry