reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam! U nas dzisiaj meczacy dzien. Maly rano dlugo pospal i teraz nie potrafi zasnac na dluzej jak 15min. Kweka sobie i co godzine domaga sie cyca. Nie wiem jakim cudem udalo mi sie obiad zrobic, teraz chce poodkurzac ale male szanse na to. Moze maly wrazliwy jest na zmiane pogody. Jutro dostaniemy zdjecia malego z sesji, ktora zrobili w szpitalu. Ciekawa jestem jak wyszly, caly kaplet kosztuje 120€ wiec pewnie nie kupimy, ale kilka na pewno wezniemy.
Mamusia ja codzinnie o tobie mysle i czekam na Twoje malenstwo. :tak:
 
monia16 - no to ładnie wytrwałaś do terminu, a ja dziś zaczęłam 40 tydzień i też czekam na ten moment z niecierpliwością, kurcze a pamiętam jak w 6 tygodniu dopiero co byłam he he ale ten czas leci ;) doczekamy się już niedługo nasze bobasy będą już z nami po 2 stronie brzusia ;)
 
Evka - witaj, widzę że u Ciebie też cisza jak na razie...mój mężu s się śmieję że mu jutro zrobi prezent na dzień ojca a jak nie jutro to 7.7 wyjdzie bo to nasza szczęśliwa data i od tego dnia parę latek temu jesteśmy razem ;)
 
Hehe kto wie. U mnie wszyscy w rodzinie twierdzą, że Mały się urodzi w moje urodziny czyli 5.07...zobaczymy (moja mama ze mną też miała termin na 29 czerwca, a wyskoczyłam 5.07 ) :D
 
reklama
Racja, prezent byłby bezcenny :) Może dlatego ja taka spokojna jestem i cierpliwie czekam :) A wiemy co u Dubeltówki? Chyba miała taki sam suwak jak my no nie, a nie widzę Jej ostatnio...hmmmm
 
Do góry