reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Saffi, fajnie że już jutro utulisz Weronisię :)

Aneczka
, ja ostatnio powtarzałam Hbs. Dostałam jeszcze skierowanie na morfologię, mocz i d-dimery, ale nie wiem czy uda się zrobić ;)

Co do teściowej, moja mieszka na dole i nie raz jak tylko Jaś zapłakał, to ona w 5 sekund była na górze. Próbowała się wtrącać, że go na pewno brzuszek boli, że ma kolki, że kupy za rzadkie, że na pewno głodny (no bo przecież na piersi dziecka się nie wyżywi). Do tej pory swoje 3 grosze wtrąca na temat wychowywania Jasia. Ale ja tam krótko jadę, mówię swoje zdanie, że to nasze dziecko i wychowujemy je po swojemu.

Zjadłam właśnie truskawki z jogurtem naturalnym i popijam herbatką malinową ;) Szkoda, że mnie nie pogoni :/
A w ogóle to mam dziś takiego lenia, nic mi się nie chce, a kuchnia czeka :/

Doggi, pojedziesz Ty w końcu do tego szpitala? Czy mamy Cię tam osobiście zawieźć?
 
Witam młodąmamusię oraz całą resztę forumowiczek BB :)

nie uwierzycie ja wstałam przed 13 :szok: sama nie wiem jak to się stało ale po tylu nocach upalnych zasypiałam dopiero nad ranem, dziś u nas deszcz nawala i grzmi więc pogoda znośna no i jak przyjemnie wreszcie odetchnąć świerzym nie parnym powietrzem uuuuuuuffff
 
he he ale za to jaka wyspana jestem nie pamiętam kiedy taka byłam :-)

MłodaMamusia18 - zaszalałaś i się w ogóle nie pochwaliłaś, no dawaj czekamy na wieści;)

Saffi -ale masz fajnie że już jutro Twoja Weronisia będzie już po 2 stronie brzuszka :tak:

aneczka - teściową to się nie przejmuj, powiem że ja to mam jeszcze gorzej :/
 
młodamamusia No no no, gratulacje, w końcu się doczekałaś:-)
Mamusia też myślałam ,że Cię chwyciło, ale widzę, że tylko sobie poleniuchowałaś;-)
Saffi kciuki za jutrzejsze cc, powodzenia &&&&&&&&&&
 
reklama
Kochane, wpadam tylko na chwilę, zdążyłam opisać mój poród i mam dla Was radę - śpijcie teraz póki się da, bo później to juz będzie ciężko...
U nas w miarę ok, chociaż mała nie zawsze wybudza się do karmienia...A czasami z kolei marudzi 2h zanim zaśnie...tak na przemian. Wczoraj była u nas położna, całkiem fajna babeczka:-) Jutro wizyta u lekarza.
Schizuję z odbijaniem, bo jakoś nie zawsze odbije, a naczytałam się o zachłystowym zapaleniu płuc...Kładę ją więc zawsze na boku, żeby się nie zachłystnęła. Może macie jakieś inne sposoby na odbicie niż ramię, albo trzymanie na półsiedząco na rękach?
 
Do góry