reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja tylko na chwilkę wpadam pożegnać się w stanie dwupaku - byłam na badaniu, na 17 mam wrócić do szpitala już z torbą i najprawdopodobniej będę jeszcze dziś mieć cc :) ciesze sie jak głupia, choc wiem żde to operacja i będę dochodzic do siebie dużo dłużej niż po porodzie sn.
Ginek jednak stwierdził że to jest bezpieczniejsze dla mnie i dla dziecka, a dziś ma dyżur więc dziś będzie finish mojej ciąży :):):):) Dziś jest też podobno bardzo dobry zespół anestezjologów i na noworodkach też :) W związku z powyższym od śniadania nic nie jadłam i już ledwo zipię ale dam radę :)

Jak już będę w stanie to skrobnęłabym Wam smska ale nie mam numeru do nikogo - jacyś chętni ? :)

Lecę suszyć włoski :)
 
reklama
Madziolka - ale masz fajnie trzymam kciuki by wszystko było pomyślnie, też chce już przytulić mojego bobasa do piersi i wycałować, aż Ci troszkę zazdroszczę, powodzonka Kochana trzymaj się dzielnie :tak:
 
Mamusia, z marca :) Ja najpierw liczyłam, że może zrobię prezent imieninowy mojemu tacie i urodzę 3 czerwca - nie wyszło. No to teraz, że 11 czerwca. Chyba, że mała idąc przykładem brata będzie chciała wyskoczyć dzień po terminie, czyli 17 czerwca. Ale tego raczej nie chcę brać pod uwagę ;) Za długie czekanie ;)

Saffi, dzięki za wieści od Doggi. No w końcu się dziewczyna przemogła i pojechała. Mam nadzieję, że się nią w końcu zajmą i z tętnem małej będzie ok.
 
Madzioolka, woooow ale wieści. Prześlij kilku z nas PW ze swoim numerem. Do mnie też. Jak dziś nie urodzę, to będę pod telefonem;) ale wyślij numer do innych też w razie co:) Powodzeniaaaaaaaaaaaaa!

No a nasza Doggi w końcu zmądrzała i pojechała! Ufff. Juz jej napisałam, żeby się nie buntowała głupia, bo jak chcą ją obserwować to znaczy że jest taka konieczność i to dla dobra dziecka i ma nie świrować;)
 
tak wiem dziewczyny, ze z tym czopem i wodami to bywa różnie, ja to sie teraz nawet ciesze ze nic sie nie dzieje i niech tak zostanie do jutra kiedy juz mąż bedzie w domu :-) nie chce zeby go taki cud ominął
 
reklama
Saffi - thx za wieści o Doggi, całe szczęście że się przemogła i pojechała, &&&&&&&

Blusia - no Ty to już masz 40 tydzień dziś zaczęty widzę łooooo to już na dniach bobasek wyskoczy - ale masz fajnie - zrobi niespodziankę i weźmie rodziców z zaskoczenia - 11 będzie już na świecie ja to Ci mówię :tak:,mi wszysscy mówią żę urodzę na Jana czyli 24 czerwca ale ja wcale nie chce tak późno ;/
 
Do góry