reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Saffi, bidulko, ściskam mocno !! Mam nadzieję, że przyjdziesz od ginki z dobrymi wieściami. Albo w końcu Cię na oddział położą. Podziwiam Cię normalnie. Ja to mam obsesję, fobię i wszystko inne razem wzięte na punkcie przenoszenia.

Doggi, ja wczoraj pytałam lekarza w szpitalu, co jak do terminu nic nie ruszy. Powiedział, że od terminu porodu stawiać się w szpitalu, bo trzeba tętno dziecka monitorować. Weź jedź dziś na IP niech Cię przebadają i być może zdecydują co dalej. A ginka widać, przez ładnych parę miesięcy kasę zgarniała a teraz ma w nosie :/
 
Ojej nadrobiłam, troche poszalałyście z postami od rana:-)Witam Was wszystkie
Zebrra bardzo miło wiedzieć Ciebie na forum i czytać tak pozytywne posty, cieszę się, że wszystko się układa po Twojej myśli i mam nadzieję, że już nigdy nie spotkają Cię przykre niespodzianki;-)
katamisz Ciebie również dobrze widzieć, choć wolałabym zobaczyć Cię chwilę później, ale już z maluszkiem:tak:
Blusia, Doggi, Saffi nie wiem co Wam poradzić, powtórzę się już kolejny raz że na mnie podziałało ostre curry, ale to podobno się sprawdza blisko lub po terminie więc może spróbujcie;-)
Asinka, mamusia gratuluje Wam i sobie rozpoczęcia 38 tygodnia.......to już tak blisko:-)
I ciągle zastanawiam się która z nas zamknie maraton i rozpakuje się ostatnia......pewnie ja:wściekła/y::-D
 
Jak mąż wróci, to się wybierzemy na ip do raszei... ale wróci dopiero po południu :( on sam zadzwonił do mnie własnie i powiedział, zebysmy pojechali do szpitala bo on się martwi o mnie ze taka spuchnieta, wycienczona, nocek nie przesypiam... i ze te skurcze go martwią... wic powiedziałam ze ok, ze pojedziemy...
 
Dubeltówka nadrabiamy, bo Nas tu już tak mało ;-)
Dla Ciebie również gratulację z okazji rozpoczęcia 38 tyg. :-)
No to Doggi trzymam kciuki za Ciebie i wizytę na ip &&&&&&&&&&&&& Mam nadzieję, że czegoś mądrego się tam dowiesz.
 
witam

u nas w końcu troszeczkę chłodniej się zrobiło i jest o wiele przyjemniej...

ogólnie samopoczucie jakieś liche, boli mnie w kroku i podbrzusze, wczoraj wieczorkiem nawet bardzo mnie bolało, a co najgorsze dziś rano zaczął odchodzić mi czop....czekałam na ten moment, ale teraz jestem przerażona:zawstydzona/y:

synuś w przedszkolu, ja trochę domek ogarnęłam ale jeszcze sporo do zrobienia, a tak mi się nie chce, rany....

a na forum widzę, główny temat opanowany przez sposoby przyspieszenia porodu, oznakach i oczekiwaniach, a ja zaczynam się bać


Zeberrko super, ze u ciebie wszystko dobrze, że w domku fajnie się układa i ze masz taką pomoc...a Bartuś śliczny, jak reszta twoich dzieciaczków z resztą...

Doggi ja trzymam kciuki za pozytywne wiadomości i konkretny rozruch u ciebie...
 
reklama
Do góry