reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Asinka, jeśli pobierał wymaz z kanału szyjki pod kątem paciorkowców, to być może nic nie wyhodowano. Sprawdziłam sobie te Twoje nazwy i one się tyczą bakterii i grzybów.

Asinka, jak Ty urodzisz przede mną to normalnie Ci dupsko spiorę :-p
 
Mam nadzieję, że dobrze wróży, bo w sumie ginem jest dobrym :-):-D
Blusia mam nadzieję, że dobrze te badania zrobili, bo nie mam zamiaru płacić za to jeszcze raz. Aj, liczę na to lanie ;-):-D
 
Tusen, mnie wczoraj w szpitalu uświadomili, że takie napisania/twardnienia brzucha to są skurcze właśnie.

Doogi, ja też spuchnięta jak balon, chodzę w sportowych butach i dżinsach, bo w nic się nie mieszczę :/ Upał straszny a ja się muszę w tym prażyć. A już na sam koniec bez sensu coś kupować. Opuchnięte stopy też mnie niestety bolą :(

Kasiawilde, powodzenia na ktg :)

Zeberrko, fajnie Cię widzieć i czytać, że u Was wszystko dobrze. Super, że Jaś się usamodzielnił i oboje z Wiką tak pozytywnie zareagowali na brata. Czasem taka rozłąka dobrze dzieciom robi, choć nam rodzicom jest strasznie ciężko.

Misialina
, super, że Malwinka grzeczniutka i niepłacząca. Ciekawe czy moje kolejne będzie podobnym rozdartusem do Jaśka ;)

Dzastina
, na pewno z Olim będzie wszystko dobrze, nie martw się mamuśka :)

Agatka, haha, no popatrz mam takie samo pragnienie, porodówka mi się marzy ;)

A gdzie jest Saffi? Czyżby olejek pomógł? :)
 
Cześć dziewczynki
Piszę do Was jeszcze z oddziału ale dzisiaj wychodzę na przepustkę na 2 dni:) Bo bez sensu mnie tu trzymają skoro na razie cisza po skurczach przepowiadających i lekarz mnie wypisał:)Także w piątek wracam i wtedy będą mogli coś wywoływać dopiero bo będę w 7 dobie po terminie...Teraz Was nie doczytam ale pózniej po powrocie do domu postaram się:)

Doris, Zolza, Blusia- dziękuję za sms-ki :*

Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom!!!!!!!!!:*:*
 
Asinka, moja ginka jak mnie w poniedziałek zobaczyła to się śmiać zaczęła ;) Już jej chyba nie wierzę, że się wcześniej rozpakuję i w pon. jeszcze mnie zobaczy ;)
A najbardziej mnie wkurza to, że w żłobku, w sklepie, czy gdziekolwiek się nie ruszę i spotkam jakieś sąsiadki, to wszystkie się dziwią, że ja jeszcze się kulam :wściekła/y: Dobrze, że jeszcze żadnych smsów i telefonów nie dostaję.

Mamusia, Tobie też :) Ja jutro zaczynam 40 tydzień. Masakra :nerd:
 
Witaj Katamisz :-) Dobrze Cię widzieć (słyszeć) znowu u Nas, bo tu cisza i spokój... Do piątku już niedaleko i już zobaczysz swoją Małą śliczną córeczkę. Będzie dobrze :*:*:*
 
reklama
Do góry