reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dubeltówka co z tym curry? Z czym to jeść?

Mam przyprawe curry- mam zjeść całe opakowanie?
:-D:laugh2::biggrin2:
Tak jak napisała Doggi, trzeba przyprawić danie (najlepiej sos) przyprawą tak żeby była ostra, u mnie zadziałało choć może to był zbieg okoliczności, byłam tydzień po terminie:blink:

Asinka curry występuje w trzech wariantach jako słabe, średnie i ostre ja wtedy zjadłam średnie bo bałam się o zgagę:tak:Choć podejrzewam ,że to zależy właśnie od zawartości chilli w przyprawie
 
Ostatnia edycja:
asinka, curry średnio ostre? Chilli to hiper ostre... ale curry też jest ostre... ostatnio jak robiłam rissotto to przesadziłam z curry i nawet mój tata, któremu wasabi jest znośnie ostre, całkiem smaczne i sobie je z talerzyka, to on powiedział "łoooł córcia, dałaś czadu z przyprawami" :p :p :p
 
taka ciekawostka... Wiecie, że OSTRE to nie jest smak... Nie ma czegoś takiego, ze coś ma ostry smak.. Ostre nie jest smakiem :D Mój mąż mi powiedział... Jest słodki smak, słony itp, a ostry to są ranione nasze kubki smakowe.. POdrażnienie i zranienie naszych kubków smakowych powoduje że coś czujemy jako ostre ;) Niezły motyw nie. :) ale tak mi smutno, ze jedzac ostre robie sobie sama ałka :p
 
Dziewczyny chciałam się pochwalić że dzwoniłam do lekarza który bedzie mi robił cc i kazał się stawić na IP 14 czerwca na czczo i porobić jeszcze wyniki żeby były aktualne... o to teraz jestem spokojna na 1000 %%%%%... i szczęśliwa. Znam już datę kiedy mój synuś przyjdzie na świat... Odrazu mi depresja przeszła:) aż mi się żyć chce... i uśmiech mi z papy nie schodzi... co prawda strach sobie nie poszedł..ale mam świadomość że mojemu dziecku nie bedzie sie działa krzywda:) och.....

A ogólnie to siedze na dworze i mocze stopy w basenie Czarka... daje ogromną ulgę... proponuje żebyście też wypróbowały tą metodę.. bardzo fajnie sie organizm wychładza:)
 
Dzastina bardzo się cieszę! I Cię nie lubię... bo Ty coś wiesz a ja wciąż w niewiedzy!!! eh...
(oczywiście żartuje)

Ale masz fajnie... już się możesz nastawiać psychicznie i przygotowywać na przyjście na świat Twojego Bąbla.

Co tu dziś taka cisza? Rodzicie czy wpieprzacie curry? :-D
 
dzastina szczęściaro ty !! !! !! Gratuluję !!

agatkoT ja ani jedno ani drugie, leże z mokrym ręcznikiem na nogach i sie depresjonuje :( te skurcze sa na tyle uciążliwe kurcze, ze jak chciałam się teraz z mężem 'poprzytulac' to mnie złapał taki wielki że nie wiedziałam za co się złapac !! Ale było to 7 minut temu i puki co nastepnego nie widac...
 
reklama
w ogóle odnotowalismy coś mega dziwnego !! Mój brzuch jest zdecydowanie mniejszy !! Mój stary przyjezdza do domu patrzy na mnie i mówi "a co ci sie z brzuchem stało" on się zrobił malutki.... yyyyy co to kurde? I taki jest, ze jak nie ma skurczu to taki mięciutki cholerka.. jakby tam nic nie było w środku :/
 
Do góry