reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Coraz mniej nas tutaj nierozpakowanych zostaje. Mam nadzieję, ze wszystkie się rozpołowimy do połowy czerwca, żeby był wspólny temat ;-)
 
woooww znów sie sypią dzieci jak jabłka z drzewa ;) Coodownie :-) GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ

A dla przeterminowanych szybkiego rozwiązania :)

u nas coraz lepiej, jak bilirubina spadnie to jutro do domu :) Beniu dziś mi zaserwował taką kupke że aż żałowalam że miśka nie ma hihi :)

początki macierzyństwa genialne dziś założyłam małemu pampersa tył na przód i dziwiłam się że nie mogę go zapiąć :-D:-D:-D a potem miałam problem jak go wyciągnąc więc zastanawiałam się czy pampka wyciągnac czy dziecko przekręcić hihi ... oj będzie wesoloo jak bedziemy sami w domu już to czuje.... jestem taka zielona !!!!
 
Saffi, a nasz lekarz szpitalny co Ci powiedział? Jesteś z nim jakoś ugadana na 10.06? Ciekawe czy on tego dnia ma dyżur... Ja będę się chciała z nim umówić na dzień kiedy on będzie, bo on mi bardzo pasuje i ma fajny kontakt z położynymi więc jakoś bym wolała rodzić pod jego dozorem.
 
woooww znów sie sypią dzieci jak jabłka z drzewa ;) Coodownie :-) GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ

A dla przeterminowanych szybkiego rozwiązania :)

u nas coraz lepiej, jak bilirubina spadnie to jutro do domu :) Beniu dziś mi zaserwował taką kupke że aż żałowalam że miśka nie ma hihi :)

początki macierzyństwa genialne dziś założyłam małemu pampersa tył na przód i dziwiłam się że nie mogę go zapiąć :-D:-D:-D a potem miałam problem jak go wyciągnąc więc zastanawiałam się czy pampka wyciągnac czy dziecko przekręcić hihi ... oj będzie wesoloo jak bedziemy sami w domu już to czuje.... jestem taka zielona !!!!

Ironia, życzę Ci żebyście wyszli do domku jak najszybciej! A tym pampersem to mnie rozwaliłaś:))))))))))))))
 
Nie, z nim jeszcze nie rozmawiałam. Ale sobotę badała mnie inna lekarka Kurczuk- Powolny (nie wiem czy coś Ci mówi to nazwisko) i ona też wspomniała o 10. 06 jako o terminie położenia się na patologię. Ja myślę, z ja tego 10 nie doczekam, coraz silniejsze mam te bóle podbrzusza.
 
silva - mam nadzieje ze jutro sie uda...póki co w domu w każdym kącie podkłady, pieluszki do karmienia, laktatory, wkładki...musze dzisiaj jakos ogarnac domek :szok: a szwy troche już ciągną... ;-(

saffi - coś ten dzidek twój uparty :) 3mam kciuki żeby się szybko rozwiązało zanim upłynie 10 dni :)
 
reklama
Do góry