reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Poczytałam trochę korzystając z okazji, że Julinka śpi. Widzę, że coraz większe pustki na forum. Ciekawe jak to będzie jak wszystkie Brzuchatki będa rozpakowane.
Jeśli chodzi o Katamisz to pisała mi rano smska, że skurcze jej minęły, leży na patologii i nic nie robią, bo ona jest 4 dobę po terminie a moga coś działać dopiero na 7 dobę.
 
reklama
Doggi i jak Ci? Olejek działa?

Ja nie chce zapeszać- od godziny mam skurcze co 7 min. Poczekam jeszcze 30-40 min i jade...
Ogólnie dziwnie mnie też brzuch boli :baffled: ale nie nastawiam się...

eh...
 
No i się dzieje....

Za to produkcja postów ustała...nareszcie, dopóki wszystko się nie ustabilizuje to będzie mało wpisów.......

Biedna nasza Katamisz.....tego najbardziej się boje, żeby nie trafić na patologię i czekać do terminu albo i dłuzej....nic nie robią bo nie muszą, ale dziwne, ze ją trzymają skoro nic się nie dzieje, mimo, że po terminie to chyba nie musi leżeć, takie czekanie dobija jak nie wiem...:confused::confused:

a u nas nadal duchota, mam dość dnia, jeszcze się z mężem pochamrałam, szkoda gadać...
idę wykąpać Filipa i zrobię kolacyjkę i do spanka się udam, bo taka senna jestem że szok...

miłego wieczorku brzuchatki i mamusie!!!
 
Doris - dzięki za info o Katamisz! Wiesz, też się zastanawiam jak forum będzie funkcjonować jak wszystkie się rozpakujemy... pewnie zarchiwizujemy wątki porodowe, a zaczną się tematy typu: dieta, karmienie, kolki itp;)

Kasiawilde - to idziemy łeb w łeb:) też mam nadzieję, że z zaskoczenia będzie! Masz ustalony jakiś deadline przez szpital?

AgatkaT - kciuki za skurcze!!!!!!!
 
Silva mój lekarz powiedział, że jak nic nie ruszy to koło 10 będziemy działać, on z tych, którzy uważają, że dłużej niż tydzień po terminie nie ma co czekać... jutro będę dzwonić i może konkretnie się umówię, chociaż z moim szczęściem to mu się odmieni i przeciągnie wywoływanie na przyszły tydzień :/ a u Ciebie jak?
 
A tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że strasznie się obżeram ostatnio. Codziennie wieczorem jakaś rozpusta! I codziennie mówię sobie, że przecież to moja ostatnia niezdrowa kolacja, bo zaraz urodzę i się skończy, ale jakoś nie rodzę, a dupsko rośnie:))) Dzisiaj pizza własnej roboty... Być może ostatnia w najbliższym czasie więc nie mogę sobie odmówić;P
 
Kasiawilde - mój lekarz z tych co dają 10 dni zapasu więc do 14.06 mam czas. Liczę jednak, że do końca tygodnia coś się wydarzy! I Tobie też życzę, żeby coś się zadziało!!!
 
reklama
Do góry