reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Hej Mamuśki z rana :-)
Ja przy śniadanku podczytuję co u WAS ;-) Wesoło tutaj..
Obejrzałam maluszki, Bartuś śliczny, uśmieszek zadziorny, a Krysia jaka kudłata, laleczka z niej będzie ;-)

Marta, no niestety, z tym zwolnieniem u mnie to nie jest tak fajnie, bo ja, pipa, nie sprawdziłam tego wcześniej, moja lekarka wystawiła tylko do terminu porodu i od 1.06. jestem bez zwolnienia - dziś jadę do pracy ogarnąć temat.
Zołzik moja koleżanka kadrowa mówila, ze lekarz może wystawić L4 wsteczne do 3 dni, więc jeśli się dziś wyrobisz to powinnaś dostać od 1 bez problemu. Szkoda już marnować macierzyński, skoro nie wiadomo kiedy urodzisz i jak dlugo to się przesunie... Póżniej zawsze to dluzej z maluszkiem. Bierz kartę ciąży i leć nawet do lekarza pierwszego kontaktu.
 
Witam się i ja ponownie:)

Ja też już w domku z powrotem.Skurcze mnie w aucie łapały straszne.Kurcze może ja powinnam dzisiaj jechać na IP z tymi skurczami??Bo one są naprawdę bardzo bolesne i nasilają się a pózniej przemijają na jakiś czas...a nie byłam badana od 2 tygodni...co o tym sądzicie??Moja mała strasznie ruchliwa i jakby mogła wyszłaby już teraz przez pępek...Może panikuję??
 


Mój mężul właśnie mi pisze na gg, że musimy kupić termosik jakiś, bo on ma już pomysły na obiadki dla mnie do szpitala - wariat mój kochany :-D

A mi się nie chce ruszać, ale muszę iść się ogarnąć, bo trzeba do tej pracy jechać...

kochanego masz mężusia

Marta ja takie spuchnięte nogi mam już od miesiąca, ale wczoraj mój lekarz powiedział że mam coś w moczu i nie tylko nogi spuchnięte tylko twarz i w ogóle więc mnie wysłał do szpitala
 
Hello :)
Witam się zaczynając dzień znowu śluzem czekoladowym i lekkim bólem na @. Na 11:00 KTG... No i ciekawa jestem, co dzisiaj ze mną zrobią...
Kolejny upalny dzień się zaczyna. Dobrze, że Mama ze mną dzisiaj jedzie, zawsze to raźniej.
Będę podczytywać Was jednym okiem przez chwilkę. Muszę się jeszcze ubrać i śniadanko zjeść. Dobrze, że moja Mama Igora zaprowadza i odbiera ze szkoły...
Wczoraj moja lewa noga wyglądała koszmarnie. Obie były spuchnięte, ale lewa dosłownie koszmar. Dzisiaj się zastanawiam co na nogi włożyć... tu już nic nie pomoże - jedynie poród :-D

Krysia śliczności, macie rację a uśmiech Bartusia mnie wczoraj powalił. Przed snem sobie fotki looknęłam i zasypiałam z uśmiechem na twarzy :-)

Zołzik - proponuję Kochana uderzyć jeszcze do internisty. Jeśli lekarz jest człowiekiem, to da Ci chociaż na tydzień, czy dwa to zwolnienie. Ważne aby ten macierzyński Ci jeszcze nie leciał. Trzymam kciuki :*
 
Ja mam tak samo z tym opuchnięciem, ale mocz mam ok. Bardziej przypuszczam, że to przez moje ciśnienie, znaczy przez to, że mam nadciśnienie...
Znowu mnie całe podbrzusze boli :-( Rwie jak cho***a, aż mi nie dobrze z tego wszystkiego. A jeszcze mnie czeka dzisiaj egzamin z włoskiego i muszę się zabrać za naukę...
 
Dzięki zolzik
Podjadę dzisiaj na IP i zobaczymy co mi powiedzą...
Co do Twojego L4 to koniecznie idz i to załatw bo to straszne jest ,że masz się prosić o coś co się należy!!Przecież nikt Ci nie powinien łaski robić z wystawienia L4...

iza kciuki za ktg i wizytę oby coś się ruszyło &&&&

roselita za Ciebie też kciuki trzymam &&&&&&&
 
reklama
Katamisz jak na moje jedz jak najbardziej... w koncu na dzis masz termin, więc warto by sparwdzic co i jak :D Chociazby ktg zrobią... U mnie w szpitalu jest tak, ze jak w dzien terminu nie urodzi sie, to mozna codziennie chodzic na ktg monitorowac smrodka :) u ciebie moze tez tak jest.... a warto przejsc sie zobaczc :)
 
Do góry