reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Izuniu masz przecudowną mamę! Powodzenia na KTG!
Zołzik zaraz po Ciebie wpadam i lecimy nad wodę!!!!
hmm z moją siostrunią sprawa wygląda tak że termin ma w niedziele ale oczywiście nic się nie dzieje do teraz więc już wiadomo że w poniedziałek idzie do szpitala i rodzi tego samego dnia ,a najdalej we wtorek.Fajnego ma lekarza co jej nie da przenosić.Oczywiście jest zła że samo się nic nie dzieje ale ...życie, wiesz dobrze jak to jest!

Katamisz skoro nie miałaś wizyty tyle czasu to na IP się uspokoisz i zobaczysz czy cokolwiek się dzieje :)

Doggi prosze Cię ponarzekaj chociaż troszkę bo mi tego zabrakło dziś no! może to ktoś dziś za Ciebie pisze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
katamisz mnie położna powiedziała że nie ma się co spieszyć nawet jak pierwsze skurcze sie pojawią.Musisz wziąśc prysznic ,albo wykąpać sie i zaobserwować,ale wszystko na spokojnie nie panikuj.I dopiero zdecydować.Ale oczywiście zrobisz co uważasz.Ja trzymam kciukasy żeby to było to.

Iza &&&&&& za ktg może dzisiaj sie uda.Dobrze że w ten upał masz mamae przy sobie.
 
Tusen zapomniałam odpisac odnosnie igraszek z mężem.. :D Ale po igraszkach no cóż, wzięłam go 3 razy, skurcze dosc silne się pojawiły jakos 3 minut później i tak mnie łapały i łapały aż zasnęłam i spałam do rana :/ Więc może dziś :D trening czyni misrza :D
 
Cinamon dziekuje kochana !! Fajnie by było, nie powiem bo w poznaniu gorąco i topię się a w szpitalu moze klime mają :p Puki co skacze na piłce :D Lekarka wierzy w jej moc :D
 
reklama
Do góry