reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej kochane :)
Melduję, że u mnie wszystko ok (niestety - w sensie zbliżającego się porodu).
Raczej nie nadrobię wszystkiego dokładnie, ale mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.
Świeżo rozpakowanym mamusiom serdecznie gratuluję i troszkę zazdroszczę, że są już po :)
Mamusiu czerwcowa, dziękuję za pamięć i smska :) Jak miło, że ktoś pamiętał :)
Trasiu, dla Ciebie mnóstwo zdrówka przesyłam :)

Właśnie spijam kawusię, na 10 śmigam do fryzjera a potem odebrać wyniki na paciorkowce (jest ok), ale jakoś się boję, że może coś ruszy przez weekend, więc niestety w ten upał muszę się przebić do przychodni :/ A na 17 z Jasiem do fryzjera, już mu włosiny sterczą we wszystkie strony, więc musi jakoś wyglądać na powitanie siostry ;)

Miłego dnia czerwcóweczki :)
 
reklama
trening czyni misrza :D
yes:-)

Blusia witaj:-)Dobrze że u ciebie wszystko ok.
majqa1 witaj,dawno Ciebie nie było.Może u Ciebie już niedługo się rozkręci.

Ja też idę dzisiaj do fryzjera na 18-tą.W przyszłym tygodniu palanuje pedicure,mam nadzieje że zdążę z moimi racicami zanim się zacznie coś;-)
 
zołzik fajnie, ze masz takie pozytywne nastawienie :):)
lavrunia to ja też poczaruję... Michalinka WYYYYYŁAŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ... !!!
silvafajnie, zes posiedziała tyle przy necie :) dzięki za fotkę od forever
trashka jak na teraz - to różnica między 1 a 2 jest taka, ze dłużej sięprzebiera no i więcej jest czasu "aktywności" bo oczywiście z tym to sie nie zgrywają... a poza tym luzik.
gorzej że jest starsze i młodsze.. z tym jest więcej roboty. ;-) ale jeszcze tydzień wakacji mam, później zacznęsięmartwi
 
Słoneczne witaski:-)

No naprawde aż miło czytać co tu sie dzieje; nareszcie poprawiły nam sie humory, oby ten stan trwał jak najdłużej.

JA w sprawie zwolnienia, zeby była jasność nie popieram tych lekarzy którzy wystawiają zwolnienie do terminu porodu, do rzeczy ktoś ustanowił przepis ze lekarz nie musi po terminie wystawić zwolnienia, mało tego można ciężarną wysłać na urlop macierzyński na dwa tygodnie przed terminem porodu. Ja tego nie popieram i mam nadzieje ze wasi lekarze to normalni ludzie i nie beda robili żadnego problemu z przedłużeniem L4.
To tyle w sprawie zwolnień.

AAGA jest już na IP i wypełnia stos dokumentów;

Ciekawe czy dzisiaj dołączy do nas kolejny dzidzius.???

IZA a może już dzisiaj zostaniesz przyjęta do szpitala, może ten sluz oznacza ze coś sie rusza? Trzymam kciuki.

Miłego dnia, odpoczywajcie i uważajcie na siebie bo pogoda nie jest dla nas dobra. U mnie już bardzo gorąco i duszno.;-)
 
Ja pilam... przy drugiej i trzeciej corce. Za kazdym razem kilka godzin pozniej zaczynal sie porod...

Ja pilam wg przypisu mojej poloznej (a taki sam przepis stosuja w klinice, gdzie pracuje gin. prowadzaca moja ostatnia ciaze)...

2 lyzki oleju rycynowego
2 lyzki przecieru z migdalow (z j. niem. Mandelmuß)
250 ml soku morelowego

wymieszac... dopelnic (do 500 ml calosci) gazowana woda miralna i wypic w przeciagu 30 min...

pic rano, nigdy wieczorem... bo ryzykuje sie porod w nocy...

u mnie nic nie bylo tak skuteczne, jak ten przepis wlasnie...

sex, schody, mycie okien, kapiele z olejkiem rozmarynowym, picie naparu z lisci malin... NIC...

koktajl poloznych... i ruszalo...

2. porod (1. z koktajlem)...

godz. 10:00 koktajl...
godz. 15:00 twardnienie brzucha...
godz. 16:00 odchodza wody (rozwarcie 3 cm), zaczynaja sie skurcze
godz. 16:20 przychodzi na swiat moja cora


3. porod (2. z koktajlem)

godz. 16:00 pije koktajl
godz. 18:00 twardnieje brzuch
godz. 23:45 zaczynaja sie skurcze porodowe (rozwarcie 7 cm)
godz. 00:05 pelne rozwarcie
godz. 00:25 cora po drugiej stronie brzuszka...

Bylabym jeszcze kiedykolwiek w ciazy z szansa na wyjscie poza termin porodu, nie wahalabym sie siegnac po ten koktajl. U mnie zawsze skutkowal.

jestem ciekawa czy to faktycznie za sprawą tego oleju rycynowego czy może po prostu był już czas na nią... albo placebo :D
 
Witam się z ranka,
fajnie ze u was humorek dobry od samego ranka, u mnie też ok tylko wczoraj wieczorem zjadłam chyba z 1 kg truskawek i wstawałam z 5 razy na siku póxniej w nocy była burza więc nie mogłam spać, kręciłam się wstawałam zamykałam i otwierałam okna a rano mój słodki D mówi "w nocy była burza????" ten to ma spanie....:-)
Zmykam zrobić sniadanko a pozniej podczytam co tam u was

Doggi- sama jestem ciekawa czy to działa moze któraś to przetestuje ja narazie sie boje :))))
 
reklama
Doggi- sama jestem ciekawa czy to działa moze któraś to przetestuje ja narazie sie boje :))))

wczoraj gadalam o tym z ginką... i doszłam do wniosku, ze jak zabawy z mężem nie przyniosą Olci do niedzieli, to w niedziele rano lece do apteki po ten olejek :D Ginka powiedziała, ze ten olej jest spoko i jeżeli szyjka jest gotowa to wypchnie dzieciora szybciej (ale tez nie zawsze) wiec ja sprawdze :D
 
Do góry