reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Zajęłam się ankietą :-p

U nas bez zmian moje drogie - tyle tylko, że szyjka przepuszcza palec, a 2 dni temu była podobno zamknięta. Lekarze czekają, aż coś się samo ruszy, bo podobno tak lepiej dla dziecka i dla mnie... Sremlemle blablabla :-p Tak czy siak, póki co nici z rodzenia :-p Ale jakoś tak pozytywnie się nastawiłam i dajemy radę ;-)
 
czesc MAMUŚKI!!!

witam się i Ja:-) i widzę, że mamy kolejne maluszki na świecie!
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!

zmykam na pobranie krwi i oddac siuski...przejelam sie wczoraj czy nie mam zadnego zatrucia ciązowego bo tak strasznie stopy mi puchna,ze siebie nie poznaję a na noc rwa...oby to tylko efelkt upałów i koncówki ciąży..ale dzis wyniki juz do odbioru będą to wykaże czy all OK.
 
Heja :-)
I ja się witam z rana. Widzę, że tu u Was wesoło :-) To dobrze...
Ja miałam dość ciężką noc, jak i wczorajszy dzień :-( Ogólnie, ból i ból... W nocy, to nawet nie wiedziałam jak się ułożyć, bo tak wszystko bolało, nie mówiąc już o kręgosłupie. Wczoraj się trochę nachodziłam, bo miałam załatwienia.
Poczytałam już co się u Was działo wczoraj i widzę, że mamy nowe dzieciaczki :-) Super!!
 
reklama
Witam się i ja porannie...

U mnie nocka o dziwo przespana... pierwsza od niepamiętnych czasów... I obudziłam się i mnie nie boli nic... Aż nie wierzę.. zero skurczy, zero bólu w podbrzuszu... Aż sie nieswojo czuję ;)

Szybka kawka, szybki prychol, i szybkie śniadanie trza ogarnac :D Puki mam siłę i chęci :D
 
Do góry