reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

poczytałam i wyciagam wnioski z lekturki:tak: jeszcze przed wyjscie na pobranie krwi bo zbieram się na siuski, bo jakos moj pęcherz się uparł i zablokował:confused2::-( a ja się głodna robię...


Mysia
bidulo z Tymi zębami..mam nadzieje,ze dzis bol odejdzie....

Roselitka no włąsnie pisałam na powitanie dnia o stopach,ze ide dzis zrobic osttanie badania krwi i moczu i mam nadzieje,ze nie ma zadnego zatrucia,bo strasznie-pierwszy raz w zyciu-widze takie stopy u siebie i palce u dłon tez puchna..zaczelam sie martwic...

Kati oby do poniedziałku i napewno będzie ALL OK!!nasze &&&& są magiczne:tak:a co do takiego dystansu w pracy to szacuneczek bo ja sobie siebie nie wyobrazam w pracy pod koniec ciązy...

Izabelko witaj w klubie spuchnietej lewej stopy!!!!prawa tez mi puchnie ale lewa to jakos bardziej:-( dobrze,ze nie jestem z tym sama;-)i powodzonka w podpisaniu umowy,,a na focie czekam zniecierpliwiona:tak:;-)

Katamisz- moze wlasnie dzis się uda:-)&&&& za najbliższe godzinki!!!!!

Zołzik ja też jestem dobrej mysli!!pomysl,ze dluzej zapłaca za L4 hihih zawsze trzeba jakieś pozytywne wnioski wyciągać..a tak poważnie to &&&& z amega rozwarcie dla Ciebie:-)

Asinka to dzis dzień laby!!!!oszczedzaj sie,bo też nie wolno sie przeforsowac by w szpitalu wyladować!!!
 
reklama
marta dobry dobry.. u mnie już wiele takiej ciszy przed burzą było :D Jak już mówiłam, mała w zaparte siedzi i pewnie siłą ją będą musieli ze mnie wyciągac kod koniec czerwca jak to już bedzie 2tyg po moim terminie :D

A dziś mi zostało 5 dni do Final Date... so so what (i am a rock star i've got my rock move itd - miało byc tylko so so what ale napatoczyl sie ciąg dalszy :p)
 
Marta, no niestety, z tym zwolnieniem u mnie to nie jest tak fajnie, bo ja, pipa, nie sprawdziłam tego wcześniej, moja lekarka wystawiła tylko do terminu porodu i od 1.06. jestem bez zwolnienia - dziś jadę do pracy ogarnąć temat.
 
Witajcie:-)

Ale tu weołutko z samego rana:-DDziewczyny w dobrym humorku aż miło poczytać.

larvunia ty czaruj czaruj ....wkoncu nie bez kozery larvunia jesteś:-D

katamisz kochana Twój dzień,może to naprawde dzisiaj????A przeczucia????

Doggi jak po przytulaskach z męzulkiem???

zolza najważniejse pozytywne nastawienie,i tak trzymać.:-)

A propos przytulasek .....jaki ja miałam sen:szok::szok::szok:normalnie pierwszy erotyczny w ciąży,a njagorsze że nie z mężem......i nawet nie z facetem:szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ehh sny czasmi bywaja zaskakujące.
 
Martuś ja właśnie wczoraj przez te stopy wylądowałam w szpitalu na badania i jak już pisałam dzwonili do mnie wczoraj że moje wyniki krwi są nie dobre i dzisiaj jadę na 15 30 trzymam &&& za Ciebie żeby wszystko było ok
 
Witajcie brzucholiny! właśnie odwiozłam Jasia do przedszkola i mam cały wolny dzień.Zastanawiam się co ze sobą zrobić, gdzie pojechać...może nad wodę gdzieś?

Obejrzałam zdjęcia maluszków.Bartuś jaki piękny uśmieszek ma :) A Krysia też jaka śliczna!
 
roselitka ja za twoje wyniki tez&&& tez mam dzis juz do odbioru ok 15h,wuiec tez bede wiedziec co i jak...a czemu wyladowałas w szpitalu?tak bolały?czy spuchly,ze sie zaniepokoiłaś? bo mnie na noc ciagneła ta lewa mocno a za dnia chlupia jakby jak chodze..buuu

tusen haha fajnie i takie sny..lepsze to niż jakies horrory;-)

Zołzik
to moz ejakis inny lekarz przedłuzy zwolnienie bo przeciez tak nie moze byc!!!


dobra znikam nadusić pęcherz i na badanie..głodna juz :( do pozniej kobitki...ale ja nie lubie pobrania krwi,zaraz mi słabo itd....wrrrr
 
A propos przytulasek .....jaki ja miałam sen:szok::szok::szok:normalnie pierwszy erotyczny w ciąży,a njagorsze że nie z mężem......i nawet nie z facetem:szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ehh sny czasmi bywaja zaskakujące.
:-D:rofl2::-D oj, bywają, bywają :-)

Moja mama pisała mi wczoraj, że śniło się jej, że urodziłam i że Edgarek, taki noworodek malutki chodził ze mną za rączkę po pokoju u niej :-D
A o moich snach to ja wspominać nie będę :-p ;-)
 
reklama

Zołzik
to moz ejakis inny lekarz przedłuzy zwolnienie bo przeciez tak nie moze byc!!!

W szpitalu mówią, że ma lecieć już macierzyński :/

Owocnego duszenia pęcherza ;-)

Mój mężul właśnie mi pisze na gg, że musimy kupić termosik jakiś, bo on ma już pomysły na obiadki dla mnie do szpitala - wariat mój kochany :-D

A mi się nie chce ruszać, ale muszę iść się ogarnąć, bo trzeba do tej pracy jechać...
 
Do góry