reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
katamisz heh nie wiem czy dziala, probuje ;-)
pobolewa z nowu w podbrzuszu, ale mnie tak boli juz od tygodnia wiec juz nie zwracam uwagi, ale snila mi sie Michalinka :sorry:

edit:
smieje sie, bo wczoraj obgolilam pićke, pomalowalam paznokcie na bezbarwny kolor, obgolilam sobie boczek na 3 mm na glowie no i w sumie gotowa jestem ;p Moglaby wyjsc ;p
 
Ostatnia edycja:
katamisz heh nie wiem czy dziala, probuje ;-)
pobolewa z nowu w podbrzuszu, ale mnie tak boli juz od tygodnia wiec juz nie zwracam uwagi, ale snila mi sie Michalinka :sorry:

edit:
smieje sie, bo wczoraj obgolilam pićke, pomalowalam paznokcie na bezbarwny kolor, obgolilam sobie boczek na 3 mm na glowie no i w sumie gotowa jestem ;p Moglaby wyjsc ;p

Mnie tak pobolewa w dole brzucha od ok 2 tygodni i u mnie kurka mimo ,że mała nisko główką leży to nic się nie dzieje...:zawstydzona/y:
A co do tych przygotowań do szpitala to ja też już dwa razy się tak wyszykowałam na "piko bello" :-D i nic...mała jak siedziała tak siedzi tam.Nie ważne ,że matka ma już dosyć...:zawstydzona/y:
 
katamisz a jak wyglada Twoja szyjka.. kiedy bylas na badaniu jakims :confused: Z ciekawosci pytam tylko...
u mnie od ok 1,5-2 mies rozwarcie jest i miekka szyjka, ale chyba taki moj urok jest chyba nosic dzieci z rozwarciami, bo z synkiem tez tak mialam. I w tedy i teraz na 2 cm mam i co .. tez nic :confused2:

edit:
tez ponoc mi mloda mocno napiera, bo ginka mowila ze glowke czuje ;p no i ja ja czuje tez....
 
Może zadziala:
Misialinka wyłaź już!!!!!
sorry2.gif

- dmucham, chucham i czaruje... WYŁAŹ
p.gif
laugh.gif



działa?? Czy mała udaje ,że jej tam nie ma :zawstydzona/y:

Mamunie wariatunie :-):-)
 
A ja w 30 tc miałam ok 3,5 cm szyjki a pózniej już lekarz mnie nigdy nie informował ile jest.Wiem tylko ,że na ostatniej wizycie bolało mnie już badanie ginekologiczne i mówił ,że jest skrócona.A no i podczas igraszek z mężem strasznie boli od niedawna dlatego przestałam się "bawić" :-D i tyle.Mój lekarz nie należy do tych wylewnych z niego trzeba wszystko siłą wyciągać.To tak jak KTG- dla niego nie ma potrzeby wysylać pacjentkę bo twierdzi ,że to badanie nigdy nie jest w pełni wiarygodne a skoro moja ciąża jest od początku książkowa to mam się nie martwić...chyba ,że ruchy byłyby słabsze, krwawienia jakieś czy coś wtedy odrazu IP...
 
reklama
Do góry