reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Silva cudne wieści nam przynosisz:)

Rosellita z tego co się orientuję, to w Anglii nie dostajecie wyników badań do ręki tylko jeśli coś jest nie w porządku to wtedy dzwonią powiadomić pacjetna więc to pewnie nic poważnego. Po prsotu inny system, u nas coś takiego rzeczywiście mogłoby zestresować.

Iza to może się zaczyna i juz nie tzreba będzie żadnego miejsca na patologii? Trzymam kciuki aby tak właśnie było!

Madzioolka rozbawiłaś mnie tym opisem rozmów z ginem hhehe, ale wyobrażam sobie jakie to irytujące:) Ja z moim zatkanymi uszami juz w ogóle nic bym nie usłyszała:)

nutria a jak sobie radzisz z dwójką szkrabów? Masz porównanie, bo przecież maleństwa mają starsze rodzeństwo:) Twój optymizm i siła za każdym razem mnie powala. Ja tu jęczę i marudzę a ty taka dzielna!

kat ja też się zastanawiam czy dobrze zrozumiałam, że ty jeszcze pracujesz? To ja jakaś strasznie słabowita jestem bo kompletnie nie potrafię wyobrazić sobie siebie w pracy w tej chwili...
 
o oooooooooooooo tjjjjjjjjaaaaaaaaaaaa, w myslasz mi czytasz normalnie kochana ;-):-D

edit:
ojaaaa przeczytalam opowiesci z porodow, dzidzie poogladalam i normalnie ja tez tak chce :sorry:
 
Ostatnia edycja:
katamisz no wlasnie tak spojrzalam na suwaczek Twoj. Gdzies ktoras pokazywala ze 5 % tylko rodzi sie w terminie , wiec nie lam sie. Kurde tez niby mam 2 tyg jeszcze a mam juz dosc :sorry:
 
katamisz no wlasnie tak spojrzalam na suwaczek Twoj. Gdzies ktoras pokazywala ze 5 % tylko rodzi sie w terminie , wiec nie lam sie. Kurde tez niby mam 2 tyg jeszcze a mam juz dosc :sorry:

Ja też mam już dość :zawstydzona/y: Codziennie idąc spać liczę ,że coś się wydarzy(może wody odejdą) Dzisiaj to śniło mi się ,że mi wody odeszły ale stwierdziłam ,że skurczy nie ma to idę spać i rano pojadę do szpitala...i rano wstaję hmmm "czy to był sen" ?? Dziwnie się czułam i zastanawiałam się ,że gdyby wody odeszły to miałabym jakiś mokry podkład w kuble lub ręcznik w łazience...eeehhhh jak te sny potrafią być realne!!
 
reklama
Madzioolka jak spytałam czy coś poważnego to powiedzieli żebym się nie martwiła tylko jutro przyszła na 15 30
Dzięki Izunia
Tchraska ja wiem że tu nie dają wyników i w ogóle wszystko jakby było tajemnicą, ale jeszcze sie do tego nie przyzwyczaiłam i nie wiem czy kiedyś się przyzwyczaję dlatego mam małego stresa
 
Do góry