reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dziewczyny zapomniałam Wam wczoraj napisać o jeszcze jednej rzeczy którą kazała mi dyr. zrobić....więc u nas w grudniu jest kiermasz świąteczny...z racji tego że wiedzą że uwielbiam różne takie plastyczne robótki to dyr kazała mi zrobić na kiermasz to co zazwyczaj robię...bo w domku lepię sobie aniołki z masy solnej i poźniej je maluje farbami akrylowymi i ozdabiam techniką decoupagu...tak więc musze zrobić 15 aniołków + 5 choinek z
makaronu...hehe
kochana a jak ty robisz te choinki z makaronu??
 
reklama
Dzisiaj mija 7 rocznica od narodzin mojego martwego synka. 7 lat... a pamiętam jakby to było wczoraj. Chyba obecna ciąża daje mi siły, by dzień dzień nie był tak smutny jak co roku...

Zbieram się do lekarza. Mam nadzieję, że wrócę z dobrymi wiadomościami.
 
Witam szczesliwa czerwcoweczke :) ja dowiedzialam sie o ciazy tydzien temu i liczac od ostatniego dnia om jestem w siodmym tyg :) ale jestem w UK i nawet nie wiem kiedy bede miala pierwsze usg a tak bardzo chcialabym wiedziec czy z moim malenstwem jest wszystko ok byl to dla nas szok a termin mam na 28 czerwca .pozdrawiam i gratuluje mamusiom
 
Ostatnia edycja:
Już jestem :-)

Byłam w przychodni ok 13:50, poszłam do położnej i znią zagadałam. Zwolniło się miejsce do dr na 15:00 więc mnie położna na to miejsce wcisnęła i kazała czekać w kolejce. Więc czekałam... jakieś 3 min, bo przyszedł lekarz. Tak więc miałam szczęście, bo weszłam do niego jeszcze zanim wybiła godzina jego pracy :happy:
Mam zwolnienie do 17.11:tak: Na wszelki wypadek zapisałam się do "obecnej" dr na kolejną wizytę tego dnia. Dr mnie pytał kiedy mam kolejną wizytę a ja powiedziałam, że jeśli można to do 17.11 to zwolnienie i dał :-) 17.11 rano mam wizytę na Żelaznej więc jakby wszystko gra :-)
Dziękuję, że trzymałyście kciuki :tak:

P.S.
Tak szybko obruciłam, że nawet komputer mi się nie zdążył wygasić :-p
 
Ewelina, ironia - teraz dopiero mi się łza zakręciła... dziękuję :-*

Tak, takie magiczne daty i tygodnie zapadają na wieki w pamięci. U mnie to właśnie m.in. 5.11.2003 30tc SMN 1500g i 40cm. Czekam na wyniki badań, które robiłam wczoraj i w duchu mam nadzieję, że coś wyjdzie w tej krwi. Jak wyniki wychodzą dobre, to wciąż nie wiadomo, czemu dzieciątka obumierają i stoję w miejscu. Chociaż wiem, że teraz organizm przygotowałam na ciążę i powinien sobie poradzić aż do rozwiązania.. no może prawie do 1 czerwca. Jestem dobrej myśli :)
 
izuś na pewno będzie dobrze :) 3mamy kciuki z naszym generałem maczkiem :) zjadłam jajecznice z 3 jajeczek i 3 kanapki z masłem i litr herbaty...heheh obżartuch ze mnie...jade na zakupki z mezem i bede go molestowac dzis wiezoremm póki nie chce mi się bardzo wymiotować :-)
 
reklama
Iza ściskam mocno...też mam takie pamiętne daty :-(
Fajnie, że dałaś rade z tym zwolnieniem, ale to wkurzające, że w takiej sytuacji jeszcze musimy się martwić takimi rzeczami!
 
Do góry