reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dziewczyny zapomniałam Wam wczoraj napisać o jeszcze jednej rzeczy którą kazała mi dyr. zrobić....więc u nas w grudniu jest kiermasz świąteczny...z racji tego że wiedzą że uwielbiam różne takie plastyczne robótki to dyr kazała mi zrobić na kiermasz to co zazwyczaj robię...bo w domku lepię sobie aniołki z masy solnej i poźniej je maluje farbami akrylowymi i ozdabiam techniką decoupagu...tak więc musze zrobić 15 aniołków + 5 choinek z makaronu...hehe
 
reklama
misialina, zloza- tam w rossmanie oprócz tego balsamu o którym piszecie jest taki olejek na rozstępy- w takim samym opakowaniu. Jest cudowny! Pachnie dzidziusiem, jest wydajny i taki tani:)) Polecam, ale na noc, żeby nie poplamić ubrań (choć jak wyschnie to już nie plami, ale trochę schnie- jak to olejek).

A ja wcinam od lutego:) ale jakie jest moje zdanie jeżeli chodzi o wit. ciążowe- napisałam wyżej:)

Dzięki za info, też poszukam.
Co do witamin - właśnie feminatal n łykam.
 
a ja polecam jako nawilżacz skóry naturalną oliwę z oliwek - uwierzcie, że nie ma nic lepszego! zresztą wyciągi z oliwek są niemalże w każdym kremie na rozstępy, a tu w kilku kropelkach macie samą naturę i zdrowie;
acha, i nie wiem czy słyszałyście, ale niektóre specjalistyczne preparaty na rozstępy w ciąży są dopuszczalne dopiero od 20 tc

O olwie z oliwek pisałam już wcześniej na tym wątku, używałam w pierwszej ciąży...ale teraz mi śmierdzi i psińco z tego...Dagamit ....ale Ty obcykana jesteś :)
 
Ale ten olejek z rossmana od 1 m-ca, i nie ma w jesgo składzie żadnych świństw. Ja mam krem ziaji , ale on jest właśnie od 4 m-c. oliwa z oliwek? o nie, raz chciałam to zorbić ,ale zapach mnie odrzucił,za bardzo kojarzy mi się z jedzeniem... ale polecam wszystkie oliwki dla niemowląt...
 
misialinka oj bidulo, asertywnosc kochana asertywność, chociaż wiem, że trudno odmawiać i też mi się często nie udaje..co skutkuje tym, że pomimo, że zatrudnili za moje miejsce już osobę to dalej robię i wystawiam zabawki na sklep bo ona nie potrafi haha

ja witaminki muszę brać bo mam niedoczynność tarczycy i dziennie biorę 7 różnych tabletek :(
o kurtka ide po tabletki na drogi moczowe i magnez z b6 !! całkiem zapomniałam ! ale ze mnie dupa :)

musze isc coś kupić na obiad, ale tak wieje ze boję się że mnie porwie hehe :) brzusio się fajnie podniósł na wysokości wałeczka :)
 
O olwie z oliwek pisałam już wcześniej na tym wątku, używałam w pierwszej ciąży...ale teraz mi śmierdzi i psińco z tego...Dagamit ....ale Ty obcykana jesteś :)

wiesz co, przez ponad 3 lata starań i comiesięcznego wypatrywania cudu trochę czytałam i się orientowałam, żeby nie być zielona, jak wreszcie się uda, chociaż absolutnie nie uważam się za żadnego eksperta - co więcej, wszystko co dzieje się u mnie w ciąży jest dla mnie szokiem i niezwykłym przeżyciem

współczuję Ci tej dyrektorki! ja od początku L4 nie pokazuję się w szkole i na razie wychodzi mi to na dobre :-)
 
Dziewczynki, ja już po obiadku!:) Hehe, nie wiem co się ze mną dzieje:) Zjadłam sobie naleśniczki, do ciasta dodałam cukier waniliowe i wyszły po prostu pyszne.
Teraz lecę się pakować, bo wyjeżdżamy na cały weekend. Nie wiem czy uda mi się tam dorwać internet- jak nie to odezwę się w niedzielę wieczorem:) papa, miłego weekendu:)
 
no ja też byłam w szoku..bo tak wszyscy mówią, że nie zachodzi się od pierwszego razu i w ogóle...więc pomyśleliśmy z mężem będzie fajnie wreszcie bez gumek poszalejemy pewnie z kilka dobrych miesięcy, zanim się uda...pani ginekolog powiedziała, że mam pco ;/
więc nie sądziłam, że cokolwiek się uda...a tutaj pierwszy obserwowany cykl no i hop fasolka w brzuszku :) troszkę żałuję, że nie pobrykaliśmy dłużej i że tak szybko się udało, ale czytając niektóre wypowiedzi dziewczyn starających się bardzo długo to naprawdę się ciesze, chociaż to zawsze jest jak grom z jasnego nieba :) no i to poczucie odpowiedzialności....tak myśleliśmy czy już czy nie już. dużo zależało od pieniedzy a teraz mamy dobrą sytuację - ale do tej odpowiedzialności po prostu nie da się dorosnąć - teraz coraz bardziej się tym martwię, czy damy sobię radę :-) ale kto da jak nie my :)


3maj sie ciepło aestima i miłego weekendu !! :D
 
Dziewczynki, ja już po obiadku!:) Hehe, nie wiem co się ze mną dzieje:) Zjadłam sobie naleśniczki, do ciasta dodałam cukier waniliowe i wyszły po prostu pyszne.
Teraz lecę się pakować, bo wyjeżdżamy na cały weekend. Nie wiem czy uda mi się tam dorwać internet- jak nie to odezwę się w niedzielę wieczorem:) papa, miłego weekendu:)

Udanego wyjazdu :)
A ja robiłam sobie naleśniki dwa dni temu o 22:00 - tak mnie naszło ;) Di ciasta dodałam sok pomarańczowy - też pyszotka :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Ja wróciłam z zakupów. Kupiłam m.in. pierogi ze szpinakiem, kapustą i grzybami, czekoladę pienikową (nigdy takiej nie jadłam, kupiłam na spróbowanie) :) Tak więc ja na obiadek jem pierogi z kapustą i grzybami (i znowu ta kapusta hehe). Mam 2 godzinki na odpoczynek i jadę załatwiać to zwolnienie. Trzymajcie kciuki aby lekarz bardziej serdeczny się okazał.

Aestima - miłego weekendu. Mam nadzieję, że tam gdzie jedziecie nie pada i jest ładna pogoda. Ja mieszkam na 14 piętrze i wiatr gwiżdze okropnie.
 
Do góry