reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Cześć dziewczyny:) Witam się i od razu zmykam, bo mam kilka spraw do załatwienia na mieście...
Jak tam Wam minęła noc ? Ja przewracałam się z boku na bok- znów ból brzucha mi dokucza, te wiązadła chyba, bo tak ciągnie w pachwinach. Powiedzcie, te pobolewania to nam się kiedyś skończą czy tak już do końca ciąży będzie?:)
 
reklama
Cześć dziewczyny:) Witam się i od razu zmykam, bo mam kilka spraw do załatwienia na mieście...
Jak tam Wam minęła noc ? Ja przewracałam się z boku na bok- znów ból brzucha mi dokucza, te wiązadła chyba, bo tak ciągnie w pachwinach. Powiedzcie, te pobolewania to nam się kiedyś skończą czy tak już do końca ciąży będzie?:)

Wczoraj zapytałam o to moją dr. Stwierdziła, że normalnie trwa to do ok. 12. tyg., ale jakoś nie brzmiała zbyt przekonująco :p Tzn. mam nadzieję, że jeszcze trochę i się to skończy, ale pewności nie mam...
 
Witajcie!
Widzę, że tylko ja sie tak wyleguję w łóżku rano. Wszystkie juz dawno na nogach :) Ja miałam cudowny początek dnia, ledwo wstałam - prosto do toalety. Niestety nie miałam czym wymiotować i myslałam, ze sobie flaki wypluje. A wszędzie piszą, że będzie coraz lepiej...hm...
Mój mąż cały czas się dziwi, że zachowuje się tak "normalnie" i tylko żartuje, że czeka na moje humory ciążowe:) ALe ja mam nadzieję, że już nie nadejdą. Jestem tylko słaba przez te mdłości więc rzeczywiście ostatnio dużo ro bi w domu. ALe ona zawsze pomagał. Teraz tylko trochę więcej.
Ech...idę dziś po wyniki badań. Trzymajcie kciuki, bo umrę z nerwów...
 
Powiedzcie, te pobolewania to nam się kiedyś skończą czy tak już do końca ciąży będzie?:)
Mnie gin powiedział, że bóle mogą być przez całą ciążę, a szczególnie w dni spodziewanej @...no ale nie wiem czy dotyczy to każdej kobiety - w końcu każda z nas przeżywa ciążę po swojemu, więc nie ma się co sugerować.
 
Misialina, mądra decyzja, ja tez się gryzłam, bo we wrześniu zaczęłam nową pracę a już od połowy października jestem na zwolnieniu, ale sama dyrekcja stwierdziła, że to najlepsze rozwiązanie i dla mnie i dla szkoły, zastępstwa to nie są pełnowartościowe lekcje, częste zwolnienia z powodu kataru czy grypy tez dobrze na dzieciaki nie wpłyną, rodzice nie będą mieli pretensji.

Kate, witaj :)

kurczę, jak widzę, to większość ma problemy z wymiotami i nudnościami właśnie wieczorem :) chociaż moje maleństwo nie chce się zdecydować, bo raz mamę męczy rano, raz po południu ale najbardziej upodobało sobie porę wieczorno-nocną. Mąż też się trochę boczy, ale rozumie i stara się nie zamęczać mnie propozycjami, pomaga w wykonywaniu większości prac domowych. Wpadł na jeden pomysł, którego ja sama bym chyba nie odkryła. Wie, ze rano czuję się zazwyczaj lepiej, więc budzi mnie buziakiem i ma większe szanse na moją "łaskawość" ;)
 
Witam kochane :) Jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Jestem Monika i mam 23 latka :) Jesteśmy w 9 tygodniu planowanej ciąży :) raz lepiej raz gorzej, ale ważne że do przodu i bliżej czerwca...przez ostatnie 2 dni tak się źle czuję, że mam ochotę wyć :(
 
Kate, witaj :))

Agabre, moje kochanie trzyma się wizji, że odbije sobie, kiedy miną mi nudności ;) A ja mam je na razie non stop niemal, tyle że bez wymiotów [na szczęście!]
 
Ironia, witaj!
Miewam dni, że po prostu siedzę i ryczę. Ale, na szczęście, zdarzają się coraz rzadziej. Trzymam kciuki, żeby i Tobie poprawiło się samopoczucie.
 
reklama
Do góry