reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

oj no robic robi co potrzeba tylko wiadomo o co facet najczesciej strzela fochy...a ja mam teraz mdlosci wlasnie wieczorami i do tego pracuje po poludniu wiec o 20 spie na stojaco:(
 
reklama
jeny ja to wstaje przed 6,juz sie budze,ale nie mm sily wsatc z lozka. w ogole maz mnie wkurzyl z rana wiec dodatkowo nic mi se nie chce. w ogole to jak jest taki madry to chetnie bym sie z nim zamienila i chcialabym zeby on sie tak czul jak ja sie czuje prawie od dwoch miesiecy. foch i juz i to z przytupem

Mój stwierdził kiedyś, że już wolałby być w ciąży, niż słuchać marudzenia i tekstów typu "gdybyś czuł się, jak ja..." ;p Ale ogólnie dobry chłopak z niego, choć i wkurzyć potrafi.
 
Witam ...

u mnie dziś lepszy humorek, bo mała dała pospać :-)
teraz czekam na mamę ... zajmie się młodą a ja siadam do magisterki :baffled:

Ewela, główka do góry !!! wszytskie tu trzymamy &&& i wierzymy, że będzie dobrze !!! musi być :tak::tak::tak:
Marta, mam nadzieję, że małż zakuma wreszcie, że masz cieżki okres i jesteś zmęczona !!!
LArvunia, dobrze, że Twój się spisuje :tak:
Misialina, &&& za rozmowę z dyrką ... chyba robisz słusznie, bo nawet jak byś pracowała do samego końca, to musiałabyś oddać dzieciaki akurat na klasyfikację ...
to nie byłoby dobre, tak jak zmiana w trakcie roku czy powtarzające się krótkie nieobecności ;-)

miłego dzionka ...
 
Hej Kochane! Witam Was z rana ale coś tu dzisiaj cicho...napewno śpicie jak susły....u mnie nadal jak było: mdłości i jakoś w nocy brzuch mnie zaczął boleć i pobolewa do teraz...musze dzisiaj podjechać do pracy bo moja dyr. mnie wzywa....trochę mam stresa ale myślę że chodzi o to że chce zapytać czy będę do końca na L4 i czy ma kogoś na zastępstwo przyjmować....jakoś zaczęłam się zastanawiać, ale chyba nie ma nad czym....zima za pasem, więc nie będę ryzykować...lepiej jak ktoś weźmie zastępstwo, przynajmniej dzieciaki będą cały czas pod opieką a nie rzucane raz do tego nauczyciela, raz do tamtego
To jest najlepsza opcja - powiem Ci, że jestem strasznie szczęśliwa, że już od początku zadeklarowalam dyrowi, że do końca nie wracam - on od razu przyjął nową nauczycielkę, rozdzielił moje klasy i ja mam teraz święty spokój, że dzieciakom nic się złego nie dzieje i program realizują normalnie - a wiadomo, jak jest na zastępstwach! Poza tym dyrowi tez jest łatwoej prowadzić szkołę, bo wie na czym stoi. Lepiej jak najszybciej sprawę wyprostować!

witajcie jestem tu nowa, mój dzidzus ma przyjsc ok 22czerwca
staralismy sie ok 2lat, w marcu poroniłam, teraz miałam isc na laparoskopie bo mam PCOS, no ale jakimś boskim cudem udało sie
wczoraj byłam u lekarza 7tydz ciaza zdrowo rozwijajaca sie :D
dzis sie przeraziłam bo brudzenie sie pojawiło i nie wiem czy to po badaniu czy cos niedobrego
na razie sie uspokoiło i jest czysto - miałyscie tak moze??

pozdrawiam

Edzia gratulacje i witamy! Co do plamień to pewnie masz niski progesteron - koniecznie luteina albo duphaston! Zapytaj lekarza, bo plamienia nigdy nie są niczym dobrym, chociaż może to być zwykła pierdoła i właśnie np. duphaston sprawę załatwi.
 
Macie rację dziewczyny! Kurde jak ja nie lubię takich rozmów....mam zawsze wrażenie że wszyscy obarczaja mnie winą.
Ewelina....myśl pozytywnie...wiem co czujesz....ale dasz radę...mocno 3mam kciuki.
 
JOL, dzięki*, ja też wierzę, że będzie dobrze, ale strach pozostanie już na zawsze...

Kochana, strach to będzie do momentu, aż uściśniemy dzidzię na świecie! To normalne po naszych przejściach! Ale trzeba przynajmniej starać się patrzeć w przyszłość optymistycznie. Przecież dzidzia czuje nasz nastrój :-)
 
reklama
Witam Was :)
U mnie mdłości wróciły :( no cóż ... uroki :)
ogólnie ta ciążę najgorzej znoszę - poprzednie jakoś mniej dawały się we znaki ...

mam nadzieję, że z dzidzią wsio ok
wizytę mam dopiero ok 25-go więc jeszcze trochę czasu mam ...
 
Do góry