reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dziewczynki czy któraś z Was się orientuje w parametrach walkie talkie? Mama mnie prosiła, żebym zamówiła dla Igora na dzień dziecka - siedzę z nosem na allegro już prawie od rana, gapię się jak szpak w gnat i nic mi te opisy nie mówią :-/
 
Dziewczynki czy któraś z Was się orientuje w parametrach walkie talkie? Mama mnie prosiła, żebym zamówiła dla Igora na dzień dziecka - siedzę z nosem na allegro już prawie od rana, gapię się jak szpak w gnat i nic mi te opisy nie mówią :-/

mowisz o niance elektronicznej ?
Przepraszam Cie... nie miałam pojecia o Twoim porodzie, myslalam, ze nie chcesz go pamiętac z powodu oxy..
Jeszcze raz przepraszam !!!!

Doris, powodzenia na KTG :)

Ja myslalam o wakacjach gdzies około listopada bo szczerze nienawidze tego miesiaca i zawsze wtedy jezdze na urlop, chyba ze nie wypali w tym czasie to gdzies luty-marzec..
Pewnie dziwi Was moje może nieodpowiedzialne podejscie do wakacji, ale jszcze lepsza byłam w 2 msc ciazy, gdzie polecialam na 3tyg urlop -spędzając 15h w jedną stronę w samolocie..
To było troche ryzykanckie podejscie, ale wszystko oki
 
Witam nową koleżankę :-) Ddaaiissyy
Co do naszych planów wakacyjnych, to właśnie wczoraj o tym rozmawialiśmy i zdecydowaliśmy,że pojedziemy na tydzień w sierpniu nad morze. Mam tam rodzinę od strony taty, więc dużo nas to nie wyniesie, a z kasą może być kiepsko...
A co do lotów samolotem, to ja zaliczyłam końcem lutego wylot do Włoch, więc też byłam szalona :-D
 
Izabela, takie będzie miał wystarczająco dobre, bo niby znajdziesz o większym zasięgu, ale to faktycznie wcale tak nie jest.
A czuję się znośnie dzisiaj... Trochę brzuszek pobolewa. A Ty jak się czujesz?? Miło,że pytasz :-)
 
Ja się dziś niemiło przekonałam jaki jest mój próg bólu - niestety niziutki że heej - poparzyłam sobie całą dłoń żelazkiem (nie pytajcie jak, potwierdzę tylko po raz kolejny że ciąża odmóżdża...) i już ponad 3 godz siedzę i ją zamrażam a dalej boli jak cholera... :( wizja porodu nie rysuje się dla mnie różowo...


Mam dylemat - T ma dziś rozmawiać z szefową na temat urlopu po porodzie, będzie brał dwa tygodnie wolnego tylko zastanawialiśmy się wczoraj jakie jest najlepsze wyjście - od kiedy ma rozpocząć urlop - od dnia porodu czy od dnia wyjścia ze szpitala... T pracuje w domu więc jeśli rozpocznie urlop dopiero od dnia wypisu ze szpitala to podczas pobytu w szpitalu będzie do nas przychodził dopiero po 17, bo to 17 musi być przed kompem, więc cztery pierwsze dni życia Majki (tyle u mnie trzymają) prawie całe spędzałabym w szpitalu sama... i sama już nie wiem jak będzie najlepiej...
Ciekawa jestem jak będzie u Was?
 
reklama
:-)
Asinka dzięki za odp. Tu głównie chodzi o zabawę Igora z mężem - na pewno aż na takie odległości od siebie odchodzić nie będą, więc 3 czy 5km to wystarczająca odległość :-) Tylko czytam o tych różnych: wyświetlaczu, redukcji szumu itp i już zdurniałam...
A ja dziękuję, dzisiaj leniu****e, w związku z tym czuję się dobrze :-) Nogi nie są opuchnięte, tylko od leżenia mnie już kości bolą... Jak nie jedno to drugie hehe. Kobiecie w ciąży się nie dogodzi. Wolę już aby nogi nie były opuchnięte ;-)
 
Do góry