reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
ddaaiissyy - czesc :) ja również z krakowa :-) niedaleko mam do narutowicza, ale wybraliśmy z męzem ujastek :) ginka tam pracuje i po ostatnim pobycie nie było źle :)
ivonka - słyszałam że w mswia jest dość dobra opieka :) ja osobiście bylam tam na otolaryngologi :)

fajnie bo widze ze już nie jestem sama z krakowa i moze nawet jakieś spotkanie mozna by było zorganizować :-) czy któraś z was bedzie miala dziewczynkę?

no rowniez sie ciesze, ze nie ja sama :) :D
Tym bardziej gorąco witam Krakowianki (chociaz w krk tak naprawde mieszkam od 1,5r, pochodze ze śląska, no ale mąz krakus :])
Ja czekam na dziewczynke

mamusia czerwcowa, a w tygodniu większy ruch u Was? W sumie fajnie - mozna poplotkowac w oczekiwaniu na rozwiązanie ;)
 
Ostatnia edycja:
ddaaiissyy - no dokładnie :) w tygodniu większy ruch i to znacznie, brzuszki w oczekiwaniu na swoich mężczyzn siedzą na forum a wieczorki zarezerwowane dla nich - przynajmniej takie jest moje odczucie ;-)
 
daisy a z ktorej czesci krakowa jestes? :) ja z prądnika białego :)

w tygodniu to się trudno doczytać taki ruch :)

na prądnik biały najprawdopodobniej wkrótce sie przeniesiemy a obecnie jestem dokładnie z balic :happy:
a ktoś tu jeszcze prócz nas z Krk jest ?
na kiedy masz termin ?? Ja tez 38tc i 2 dzien... w piątki zawsze zaczynam nastepny tydzien :) Ty tez ?

mamusia czerwcowa, też kukam na x faktora :D
To dobrze, ze duzo sie dzieje na wątku, przynajmniej nudno nie jest ;)
 
wróciłam z grilla, niestety u nas pogoda nie dopisała i co chwile padało więc siedzieliśmy u znajomych przy otwartych drzwiach na taras. W sumie dobrze, że poszłam bo troszkę mi się humor poprawił. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Zeberko dzieki za informację, skoczę zatem jutro do rodzinnego, mam nadzieje, że nie będzie robił problemów.

ddaaiissyy witaj:) Oj w tygodniu to czasem nie można nadążyć z czytaniem, weekendy sa bardziej rodzinne:)
 
reklama
Witam się wieczorową porą:-)

Weekend się kończy, a szkoda bo był dla mnie wyjątkowo miły, no i z mężem ;-)
Wpadłam tylko na moment kontrolnie, czas na dokładne czytanie mam nadzieję znajdę jutro. Jednak chciałam mimo wszystko słow kilka..

Zeberrko fantastycznie znów widzieć na forum i czytać fioletową czcionkę:-) Ten net masz tam dostępny bez ograniczeń? Już wiele razy Ci to pisłam ale jesteś bardzo dzielna i podziwiam Cię. Pomyśl o tym pobycie w szpitalu jak o inwestycji w życie i zdrowie Barusia! Wiem, że Ci cięzko ( mi nawet ciężko to sobie wyobrazić), że w domu dzieciaki bez Ciebie, a zwłaszcza Jaś. Myślę jednak, że ma fantastyczną opiekę. Może to mało pocieszające ale takie życie przez jakiś czas z tatą myślę, że też dobrze wpływa na relacje tata- dzieci. Na całe szczęście już bliżej niż dalej. Pomyśl kochana, że już z górki. Trzymam mocno kciukaski za dobre wyniki badańm za Ciebie i Twoją rodzinkę. Będzie dobrze;-)

Misialina bidulko wiem, że stresa masz potwornego przed tym pójściem do szpitala, ale myśl o tym, że wychodzić już będziesz z niego jako szczęśliwa i dumna mamusia Malwinki. Postaraj się myśleć pozytywnie, to dobry szpital z pewnością trafisz na fajny i kompetentny personel. Pamiętaj, że tam idziesz po pomoc i ulgę, więc musi być lepiej. Trzymam kciuki by tak było!!! I koniecznie pisz do nas co u Was.

Aestima dobrze, że wyniki sa coraz lepsze. Wierzę, że to dla Was trudny czas ale pamietaj, że wszystko zmierza ku lepszemu i najgorsze już za Wami. Mam nadzieję przeczytać jutro, że zabieracie Mieszka do domu! Sytuacja z pewnością do atwych nie nalezy ale musisz być dzielna dla Was, bo gdy lepsze samopoczucie i pozytywne myślenie, to i do pełni zdowia dochodzi się łatwiej.
Wracjąc jeszcze do wiadomości sms, to zastanawiałam się również czy numer jest aktualny, bo wiadomośc którą do Ciebie wysłałam w moich raportach oznaczona jest nadal jako "oczekuje", więc tez nie mam pojęcia czy dotarła...
 
Do góry