reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ivona83;bede rodziła w Narutowiczu.
Początkowo chciałam w Siemiradzikim (stamtad tez mam lekarza) ale po wizycie podczas dni otwartych zmieniłam zdanie....
A Ty gdzie ?
 
mamusia czerwcowa poki co nie puchnę ale mój "awans" z 50 na 70 kg daje mi w kość :|
Co do porodu rodzinnego... na pewno chcę aby mąż był ze mną w trakcie I fazy porodu, co do już samych bóli partych - nie wiem... Zobaczymy jak się to ułoży. Nie mamy sztywnego harmonogramu, że na 100% tak albo na 100% nie :)
 
ddaaiissyy - no właśnie ciężko to przewidzieć ja mam w planach poród rodzinny (wszystkie fazy) ale jak mnie obecność mojego będzie doprowadzać do pasji to go wywalę za drzwi, można sobie teraz gdybać a w praktyce się zobaczy, w końcu też należę do pierwiastków więc cięzko na tą chwilę to wszystko sobie wyobrazić ;-)
 
Ivona83;bede rodziła w Narutowiczu.
Początkowo chciałam w Siemiradzikim (stamtad tez mam lekarza) ale po wizycie podczas dni otwartych zmieniłam zdanie....
A Ty gdzie ?

Ja na początku myśłałam o Ujastku ale potem zrezygnowałam teraz jestem nastawiona na szpital MSWiA przy ul. Galla, tam chodziłam do szkoły rodzenia i ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie:-)
 
Zebra - no to niezła wtopę walnęłam, przepraszam za taką gafę...nie wiem czemu mi się tak ubzdurało :zawstydzona/y: wybacz naprawdę nie chciałam...
z drugiej strony skoro lekarze tak zadecydowali to znaczy że jest to konieczne, wiem że na pewno ciężko w szpitalu tyle wytrzymać ale pomyśl że jak by mieli Cię wypisać do domku to też byś nie odpoczęła tylko tym bardziej byś się zamartwiała tym wszystkim a tak jesteś 24h na dobę pod opieką lekarzy, dobrze że masz lapika ze sobą więc jakoś czas leci, jak byś leżała bliżej mnie w szpitalu to z chęcią bym Cię odwiedzała nawet codziennie a tak to mogę wspomóc Cie jedynie postami
wybacz tą moją gafę...trzymam mocno kciuki za Was :*
 
reklama
ddaaiissyy - czesc :) ja również z krakowa :-) niedaleko mam do narutowicza, ale wybraliśmy z męzem ujastek :) ginka tam pracuje i po ostatnim pobycie nie było źle :)
ivonka - słyszałam że w mswia jest dość dobra opieka :) ja osobiście bylam tam na otolaryngologi :)

fajnie bo widze ze już nie jestem sama z krakowa i moze nawet jakieś spotkanie mozna by było zorganizować :-) czy któraś z was bedzie miala dziewczynkę?
 
Do góry