reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Hej Kochane! Wpadam się z Wami przywitać...u mnie humor też nie najlepszy...płaczę, nerwowa jestem i tyle...ogarniam młodego na tą zieloną szkołę, moi pojechali do Auchana dokupić jeszcze brakujące rzeczy : buty, sandały itp...ja juz nie mkam siły na deptanie...nerwy chyba przed pójściem do szpitala...czeka mnie góra prasowania...ale jakoś muszę dać rady...mam tylko nadzieję że Malwinka jutro albo pojutrze już będzie ze mną...wybaczcie ale nie dam rady każdej odpisać i poczytać co tam u Was się dzieje...wpadne się jeszcze pożegnać przed wyjściem do szpitala wieczorkiem
 
Ostatnia edycja:
Misia - nie martw się kochana, najważniejsze że malutka już niedługo będzie z Wami, ja Ci mam szczerze co pozazdrościć bo termin mam dopiero ma koniec czerwca a może i początek lipca a zobacz jakie upały na dworze, też wolałabym mieć to już za sobą i przytulać moją kruszynkę do siebie, będę myślami z Tobą i trzymam mocno kciuki &&&&&&&
 
czesc Mamusie,
chyba troszke pozno tu trafiłam, ale jednak nadal przed rozwiazaniem
Wg OM termin mam na 10.06 a wg USG 06.06 (leci 38tc)
Czekam na Gabrysię :) Bedzie to nasze pierwsze dzieciątko.
Nie ukrywam, że im bliżej rozwiązania, coraz bardziej sie boje ;)
 
ddaaiissyy - witaj :) nie martw się my tu wszystkie się boimy a z 2 strony już nie możemy się doczekać i wolały byśmy mieć już to za sobą, a mogłabyś podać choć swoje imię ;)
 
Ostatnia edycja:
Przeraza mnie najbardziej to, że pewnie czekają mnie bóle krzyzowe :crazy: niestety zawsze przed @ towarzyszyły mi bóle pleców a i teraz już kilka razy dziwne bóle własnie krzyżowego pochodzenia towarzyszyły mi ostatnio.. na szczęście poki co moge je policzyć na palcach jednej ręki.
 
też jestem tym wszystkim troszkę przerażona choć niby jeszcze mam troszkę czasu ale to nigdy nic nie wiadomo kiedy synuś będzie chciał już wyjść, mnie przerażają te upały - dopiero połowa maja a tak gorąco (puchnę jak świnka :-D) a co dopiero mówić o końcu czerwca, ja jestem za porodem rodzinnym a jak jest u Ciebie ddaaiissyy?
 
Ostatnia edycja:
czesc Mamusie,
chyba troszke pozno tu trafiłam, ale jednak nadal przed rozwiazaniem
Wg OM termin mam na 10.06 a wg USG 06.06 (leci 38tc)
Czekam na Gabrysię :) Bedzie to nasze pierwsze dzieciątko.
Nie ukrywam, że im bliżej rozwiązania, coraz bardziej sie boje ;)

Witaj :-) a w którym szpitalu zamierzasz rodzić bo ja mam termin na ok 15 wg usg i też będę rodzić w Krakowie :-)

Misia - trzymam kciuki zeby wszystko potoczyło się sprawnie i żebyś mogła tulic już swoje dzieciątko &&& Nerwy każdej z nas będa towarzyszyć
Doggi - współczuje tych przeżyć jak też pewnie nie urodzę przed terminem ale bardzo bym chciała i teraz każdy dziwny ból porównuje to symptomów przzedporodowych :/
AgatkoT - leżenie w szpitalu zawsze jest dołujące mam nadzieję ze jednak szybciutko będziesz tulić maleństwo!
 
reklama
Traschka, lekarz rodzinny spokojnie wypisze Ci receptę, sama w podbramkowej sytuacji korzystałam i nie było najmniejszego problemu...

Misialina, nie denerwuj się Kochana, już za chwilę przytulisz maluszka! Ciesz się, nie martw! Ściskam :*
 
Do góry