reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

katamisz u mnie jest tak, że ginka powiedziała, że jesli akcja sama się nie rozkreci do terminu to 4 czerwca mam się zgłosić na oddział i mam tam zostać na obserwacji ze wzgledu na podwyższone ciśnienie. Ale skierowania mi nie dała i już mi nie da więc nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Może uda się wcześniej a jak nie to do niej zadzwonię i zapytam. Może ten drugi lekarz do którego czasem zaglądam mi wypisze to skierowanie, on tez pracuje w tym szpitalu.

Saffi do porodu skierowania nie potrzebujemy, ale na takie przyjęcie na patologię raczej tak.

kati fajnie ci, też bym zjadłą burito!


w ogóle mam dziś fatalny nastrój, jak widać pewnie. Wszystko, ale to absolutnie wszystko mnie wkurza. Mąż, kot, kurz, tv, nawet laptop że za wolno chodzi. Czuję się jak przed okresem, heh gdzie te czasy... M. pojechał do teściów na obiad ale ja nie miałam siły. Siedzę sama i mi tak smutno:( A jeszcze wiecorem mamy iść do znajomych. DUpa, jak mi się nie chce:((((
 
reklama
HEJ
Melduję się dalej w dwupaku :-). Nic się nie dzieje u mnie, pogoda piękna :-)
Jadę niedługo na kontrolne ktg do szpitala ale innego niż zwykle i mam nadzieję, że tylko zrobią mi ktg i nie będę musiała zostać na żadnej obserwacji. Ale biorę w razie co jakąś koszulkę.
Buziaki dla Was!!!!
 
Witam sie z opoznieniem! Jak sie dzisiaj wkurzylam, jak wlaczylam kompa i chwilke cos poczytalam to kabel (czesciowo juz zepsuty) sie przekrecil i bateria sie rozladowala. Krecilam przez godzine ale wskaznik caly czas migal i nie wiedzialam czy sie laduje, dziadostwo jedno, a na nowy kasy narazie brak. W koncu sie wkurzylam i wyciagnelam baterie, wlozylam z powrotem i zaczelo sie ladowac :szok:
Pogoda bardzo ciepla, ale wieje, moze sie zbierac deszcz popoludniu.
Chcialam poczytac horoskop dla mojego synka, bo bykiem juz na 100% nie bedzie i patrzecie co znalazlam:

MĘŻCZYZNA BLIźNIęTA

Mężczyzna Bliźniak to fi**ek, grymasi, wiecznie niezadowolony, spuszcza spodnie na widok fajnej laski. Jeżeli zostanie sam w domu, bądź pewna, że zastaniesz go z przyjaciółką. Jeżeli wydaje pieniądze, to na duperele. Kobiet w zasadzie nie lubi, stąd jego szowinistyczne zapędy i brak szacunku dla matki. Zazwyczaj ma krzywe zęby.
Smiac sie czy plakac???
 
hellooooo:)
no anapi poczytac z przymruzeniem oka i sie posmiac:-D
trasia bidulko to samopoczucie juz chyba wiekszosc z nas meczy, mi jest ciagle niedobrze....no niech sie ten Norbert zdecyduje juz wylazic, takie piekne slonce na niego czeka.....ja juz tez zaliczylam klotnie z mezem a zaraz mam miec jeszcze gosci....bleeeee
kupilam sobie dzis sliczna sukienke letnia i pochodze w niej chyba cale lato bo taka luzna jest.....
 
Anapi hehehehe jaki opis :-p:laugh2:
O kazdym taki mozna znalesc, wiec spoko...

Jejku ja z domu musze niebawem wyjsc a taaaaaaaaak mi sie niechce ze masakra. Mezus dopiero wieczorem bedzie a z psem trzeba wyjsc. Dobrze ze w lesie cień... mam nadzieje ze robactwo mnie nie zje tam, bo biegac nie mam zamiaru i zwiewac... :-p
 
reklama
mamy iść na grilla a u nas znowu burza i leje.

nie wiecie czy zwykły lekarz rodzinny może mi przepisać receptę na dopegyt? Kończy mi się a wizyty jak wiadomo już nie mam...
 
Do góry