reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

haha zołza - moj juz przywyczajony ze najpierw sprawdza fejsaalbo fora na CO MAM dzis ochote haha :-)
:rofl2:

Iza, co tu mówić o kolejkach do kas w marketach, jak czasem i w przychodni trzeba się o swoje bić! Ale ja mam sposób - gram osłabioną, ciężko oddycham, ręce mi sie trzęsą... zawsze patrzą spod byka, ale nikt nic nie mówi przynajmniej, że podchodzę bez kolejki :-p
 
reklama
Marta - świetnie, że Babcia sprezentuje Ci takie cudeńka :-)
Katamisz - miłego dzionka! Ja też muszę się oderwać do BB, bo maila do pani mecenas piszę już od tygodnia a jak w końcu wyląduję na porodówce to nie prześlę tego, co potrzebne... Więc zabieram się do pracy :-)
Zołza - dobra jesteś :tak: Grunt to znaleźć odpowiednią, skuteczną metodę i osiągnąć cel :-)
 
BB pożeracz czasu to mało powiedziane:-)
u nas tak pieknie na dworze,slonce i cieplo...znów podlewam moje bratki i mam w planie dokupić surfinie i lobelie, bo kwitna do konca lata i zawsze jakoś mi radość sprawiają:-)
..może dziś do ogrodniczego się wybiore;-)miłego dnia dla Was Mamuśki!!!!
dużo dużo słonka dla Was Zobacz załącznik 355865
 

Załączniki

  • maly (1).jpg
    maly (1).jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 20
No witam sie wreszcie! czytam od dwoch godzin, ale nawet skaczac miedzy postami nie nadrobie wszystkiego, nie mowiac juz o odpisaniu. Wczoraj slubny mial wolne i caly dzien bylismy w rozjazdach, a wieczorem jak sie te moje skurcze zaczely to juz nie mialam sily na czytanie. Dzisiaj mloda idzie do kolezanki, wiec bede miec troche czasu na pisanie i czytanie. W planach mam troche sprzatania i ciasto rabarbarowe, musze poszukac waszych przepisow.
Do kolezanki z Hamburga (zapomnialam nicka :zawstydzona/y:) - mieszkam 60km od Ciebie, jezeli masz jakiekolwiek pytania pisz.
 
Witam Was wszystkie:) ciezko Was nadgonic:p:p
narobilyscie mi smaka na truskawki i ciasto.. a o zimnym piwku z pianka to juz nie wspomne:p:p
widze ze noc Wam dobrze minela, ja dzisiaj spalam jak zabita, oprocz tego pol przytomnego wstawania na siusiu 5 razy, Mezyk sie ze mnie smieje ze wygladam wtedy jak zombi, ledwo oczy otwarte i szybciutko biegne, by jak najszybciej wrocic do cieplego lozeczka:)
dzisiaj M. mnie poinformowal ze jedziemy do Polski i ze stesknil sie za tesciowa.... :D co ja mam robic, mam obawy przed ta podroza, wkoncu to 7 godzin jazdy, wstrzasy, ciagle siusianie, no i jak mama mnie zobaczy to powie ze zwariowalam i mnie nie pusci spowrotem do domku...
ide zrobic sobie kawke, tez naleze do tych uzaleznionych.. Mezyk krzyczy ale mu zawsze tlumacze ze to na cisnienie:p
milego i spokojnego dnia!!:)
 
Anapi: a skad dokladnie jestes?? bo ja z Geesthacht kolo Hamburga, co do pytan to mam ich miliony:p
czy bez poloznej nie wypuszcza mnie ze szpitala??
czy juz tutaj rodzilas i jakie sa Twoje wrazenia??
dziekuje z gory za odpowiedz:)
 
Anapi: a skad dokladnie jestes?? bo ja z Geesthacht kolo Hamburga, co do pytan to mam ich miliony:p
czy bez poloznej nie wypuszcza mnie ze szpitala??
czy juz tutaj rodzilas i jakie sa Twoje wrazenia??
dziekuje z gory za odpowiedz:)
Witaj Danwasi ja jestem z Lübeck. Polozna warto juz poszukac, bo chociaz w szpitalu Cie nie zamknal, to naprawde dobrze ja miec. Hebamme przychodzi do Ciebie 10 dni do domu (albo 10 dni po porodzie, juz nie pamietam), sprawdza pepek dziecka, Twoja macice, pomaga przy karmieniu, kapaniu. U nas sa Polki, ale ja mam Niemke (Dunka z pochodzenia - jest u mojej ginki, i byla juz ze mna po pierwszym porodzie).
urodzilam 5 lat temu i bylam bardzo zadowolona, wtedy jeszcze bylam mlodziutka i czulam sie niepewnie z jezykiem, ale wszystko poszlo super. Warunki w szpitaliu (Merien Krankenhaus LÜBECK) swietne.
Pytac mozesz o wszystko, jak chcesz pisz na forum, na wiadomosci prawatne lub gg 6989634
 
Witam

dziewczyny litości!!!!!! nie piszcie tyle!!!!!


pogoda cudna, ciepło i słonecznie, niestety ja na słońcu nie wysiedzę, koniecznie potrzebuje parasol na taras, muszę go mieć...

niewiarygodne ale dziś nie spałam prawie całą noc, a jednak jakaś wypoczęta jestem, sił nabrałam, ale raczej tych fizycznych, bo psychika mi trochę siada
embarrassed.gif
unhappy.gif

Filip wieczorem miał zimne dreszcze, lało sie z niego a temperatury nic, w nocy znowu gorączka, nad ranem kaszel i teraz jakby nigdy nic...trochę kataru, no i peweni gorączka wróci, bo lek przestanie lada moment działać, nie wiem dlaczego tak sie dzieje...antybiotyk jutro się kończy, czekam co będzie....

na szczęście obiadek gotowy, to dzis mogę poleniuchować, albo wziac się za jakieś działania, a może zakupy popołudniu w mieście - ten parasol sobie strzele...

chciałabym jeszcze IKEA zaliczyć w najbliższym czasie, może sie uda...


Misialina kurcze zatrucie??, no dobrze, ze tak pod sam koniec, w bezpiecznym czasie

Aestima wiem co przeżywasz, miałam tak samo, wyłam jak karmiłam bo młody tylko jeść i jeść a ja nie miałam mleka, a psychika żeby karmić ciągle i ciagle, a będzie dobrze...nie pisze co było dalej... oby Wam się udało i oby prosta byłą tuż tuż...a Mieszko może ospały, bo jeszcze tak bardziej jak w brzuszku sięczuje, przecież jeszcze powinien tam być, toteż lubi się wyspać - tak jak napisałaś

witam danwasi...zaglądaj do nas częściej, dużo pomaga wsparcie dziewczyn

larvunia oj ty ty, lubisz przeginać!!! Klaps ci się należny!!! a ubranka cudaśne!!!!

trasia ale ci zazdroszczę tych gór, ja poprostu je uwielbiam...już mi się marzy, żeby wczesna jesienią się wybrać z dzieciakami, pospacerować, choc najleoiej wolałabym latem, no ale nie wszystko na raz
laugh.gif


AGATA R jesteś niezastąpiona z radami lekarskimi, poprostu błogosławieństwo, ze my Ciebie tu mamy...tyle otuchy wnosisz niejednokrotnie!!!!

o Setana widzę, ze znalazłaś sposób na rozładowanie złych emocji, i bardzo dobrze, tylko, żebyś nie przeholowała
wink2.gif



nie no zmykam na inne watki....
 
reklama
oj dziewczyny, litości nie macie, godzinę czytałam Wasze wpisy z wczorajszego wieczora i dzisiejszego poranka... no ale przynajmniej jestem na bieżąco:)

ja dziś pobiłam rekord i spałam do 9:45 - szooook!

nie wiem co dziś robić.... w ogródku za gorąco jakoś:(

a do do zimnego piwa - oj chodzi za mną od dawna!!!

ironia - rozwaliłaś mnie zboczuszku:)))
 
Do góry