reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Marta Majowe dzieciaczki są super ale jednak chciałabym chociaż ze 2 tygodnie jeszcze wytrzymać . No chyba że lekarz powie że Anulka już może wychodzić ! I tak wolę urodzić wcześniej niż przenosić bo to jest dopiero straszne!
Ironia mój m prawie się wczoraj popłakał jak powiedziałam że miałam skurcze i ze lepiej zaczekać ze 2 tygodnie!
 
reklama
Witajcie, też myślałam, że jakieś nowe maleństwo po nocy powitamy, a tu klops...
Zolzik może jak urodzisz w kinie to Edgar będzie miał wejścia ze free?;-)
trasia podziwiam, ja w połowie spaceru bym chyba urodziła...mnie najbardziej w spacerach przeszkadza ból w kroczu, te prądy słynne, cały czas mam nadzieję, że to szyjka
cinamon, dubeltówka &&&&&&&&& za wizytę!!!
Aestima &&&&&&&&& za Waszą trójkę - dacie radę!!!
co do uzależnień, to u mnie na 1. mejscu czekolada - nadrabiam póki jeszcze mogę;-)
AgatkoT przyjmą na pewno, masz tydzień na dostarczenie
larvunia ale cuda!!!!:szok:
 
Larvunia ale ślicznosci!!! :-) A gdzie tego królika wyczaiłaś? Byłam wczoraj w tesco i nie widziałam - na dziecięcym??
nie wiem czy u was takie samo ulozenie w tesco maja... ale...
z jednej strony dla bobasow niebieskie dla chlopcow maja a z drugiej rozowe dla dziewczynek dla bobasow... no i tak w dziale bobasow rozowych byl :tak:;-)
 
Larvunia śliczności, talent ogromny ma ta Twoja koleżanka. A króliczek też mi sie bardzo podoba, chyba sie tez do Tesco wybiorę.
 
Larvunia - piękne rzeczy, naprawde zdolną i dobrą masz tą koleżankę ;)

cinamon, dubeltówka
- kciki za wizyty &&&&&&&

ja miałam wczoraj przed snem dziwne bóle właściwie cięzko je opisać, to tak jakby ktoś mi w kuciape wsadził igłe i zaczoł głęboko nakuwać, nieprzyjemne to było niepowiem ale trwało krótko, pewnie cusik mi się z szynką dzieje bo takiego uczucia to jeszcze nie miałam
 
Dzień dobry wszystkim Brzuszkom :)
Przepraszam ale chyba nie dam rady nadrobić w takim tempie piszecie.

Widzę że temat ciasta rabarbarowego na tapecie - ja mam zamiar dzisiaj zrobić o ile siły pozwolą - wczoraj poszalałam trochę za bardzo i mało nie padłam na twarz, dzisiaj nie jest lepiej - nogi mi ważą chyba tonę, kręgosłup strzela i boli niemiłosiernie i w ogóle czuje się jak słoń a temp 30 stopni cale mi nie pomaga - matko jak przetrwać takie upały w tym ociężałym stanie... ???

Co do kolejek i ustępowania miejsca - też się nie umiem pchać, w marketach wybieram takie kasy przy których jest najmniej ludzi żeby stać jak najkrócej, z uprzywilejowanej nie skorzystałam ani razu; jedynie w rossmanie zawsze kasjerki mnie wołają z końca kolejki co jest bardzo miłe, widać taka polityka firmy i brawa za to :)

larvunia śliczne te ciuszki, ma koleżanka talent, najbardziej słodziaszne są chyba buciki :):):) a taka przytulankę to też Majeczce naszej kupiliśmy, tez nie mogłam się oprzeć :)

Miłego dnia i dobrego samopoczucia wszystkim życzę :)
Uciekam poleżeć i zebrać siły fizyczne i psychiczne bo za godzinę jadę z teściem szafkę do łazienki odebrać i jak pomyślę o wyjściu na ten skwar to aż mnie ciarki przechodzą...
Baju :)
 
Do kompletu brakuje nam DOGGI i ANAPI, AESTIMA jest z nami myślami zapewne.

Tak sobie myśle ze ja palenie rzucilam całkiem nieświadomie, byłam w pracy i już miałam wychodzić jak kolega zaczął krzyczeć ze rodzi mu sie dziecko a on ma dzisiaj dyżur, wiec mówie Maciek lec do domu ja zostane na dyżurze za ciebie. Wieczorem skończyły mi sie papierosy, a dziewczyny niepalace wiec musiałam wytrzymać do rana, jakoś po drodze do domu nie robiłam zakupów wiec papierosów tez nie. U nas w domu i tak nie palilismy tylko na dworze, jakoś dzień minął i tak zakończyło sie moje palenie. A jak przestałam palić to kawa tez już nie miała takiego smaku. I tak trwam w czystości od używek sześć lat. Alkohol tylko piwo i wino słodkie musujace lubie ale musi być jakaś okazja, święto; za to moim nałogiem sa słodycze, czekolady mleczne, batonik Bajeczny i chipsy moge jeść na śniadanie, obiad i kolacje; dlatego teraz tak cierpie przez ta cukrzyce. No to tyle o moich nalogach.
 
Iza co do wróżki zębuszki to jeszcze sporo zębów przed nami masz rację :) Mojemu Igorowi wczoraj wypadł 5 ząb ale go gdzieś w przedszkolu zgubił biedak:-( No a co do prezentu poszpitalnego to jasne ,że nie prezent najważniejszy tylko to aby dziecko nie czuło się na bocznym planie.Ale strasznie chciałam aby dodatkowo ucieszył się z zabawki bo to takie miłe będzie.No i na dzień dziecka też coś trzeba będzie mu kupić...Mój mąż też bardzo aktywnie spędza czas z synem.Wczoraj np byli razem na wycieczce rowerowej sami (obydwoje na rowerach)pokonali dystans ok 5 km w jedną czyli 10 w dwie strony i powiem Ci ,że byłam w szoku!!Mój Igor który jeszcze 2 tygodnie temu bał się wsiąść na rower pojechał tak daleko?? w dodatku przez miasto jakiś odcinek drogi...Jak wrócił wskoczył pod prysznic i padł bidulek jak Pluto!!!!

ironia podziwiam Cię kobieto ja czuję się jak słonica i nie wyobrażam sobie jakiegoś aktywnego seksiku teraz...przeraża mnie to troszkę.

dagamit a może i ja sprawdzę ten Twój przepis na kruche ciasto z rabarbarem:)

larvuniu piękne te rzeczy od koleżanki!!!!!!!!!!!Te butki i czapunia najcudniejsze!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
larvunia no nie powiem-zdolniacha z twojej kolezanki..moja babcia robi takie cuda i powiem szczerze,ze dla jej prawnuczek to są super ubranka a ostatnio powiedziała mi,ze dla mojego synka cos robi a ja mowie babciu dla malego nie rob bo on jakis duzy i nie wiem kiedy ponosi itd,a tak naprawde zastanawialm sie co moze chlopiec nosic w takim stylu:confused:
mamusia ja czuje juz od jakiegos czasu w ciagu dnia kilka razy jakby zaćmi igiełką włansie na dole...wczoraj popoludniu mialam chyba z 5takich pokluwan w roznych odstepach czasowych..to są chyba te skurcze Skurcze przepowiadaj
 
reklama
Wstałam :-) otworzyłam drugie oko, wykapałam się i zjadłam sniadanko. Zaraz jadę do miasta po truskawki i poszukam gdzieś ciasta rabarbarowego, bo ja ciast piec nie umiem. Poza tym stanie w kuchni mnie ostatnio wykańcza więc idę na łatwiznę.
Mój M dziś ma wolne więc rzedziej będę zaglądać.
Trzymam za wszystkie kciuki i miłego, słonecznego dnia życzę!!!!
 
Do góry