reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Tak Was czytam i aż się łezka w oku kręci...mam od Was większe zainteresowanie niż od własnej rodziny...teściowa i szwagierki sie tak o mnie nie martwią jak Wy...dziękuję Wam bardzo...jesteście niezastąpione :*

Kati dzięki Ci serdeczne ale jeszcze jakoś daje radę :*
 
reklama
na chwile Was zostawic a tu tyle do nadrobienia :-D:-D:-D sie przekupki nagadac nie moga :-p:-)
hi hi hi
noooooo ladnie tak na mnie z ta kawa zganiac :-p;-):cool2:
ja zawsze kawosz bylam, jak juz ktoras pisala za to za piwem nie jestem, tez mnie gorycz odrzuca ;-) ale faaaaaaaaaajke bym zapalila tak dla towarzystwa ;-):-)
Palilam 10 lat... przy Fruciu rzucilam :tak: Od tamtej pory moze dwa , trzy razy zapalilam ale stwierdzilam ze lepiej NIE ;-) Zaraz 4 lata jak nie pale :shocked2:

edit:
wiecej bo przeciez rzucilam jak w ciaze zaszlam odrazu ;p
 
Ostatnia edycja:
dobra ja zmykam do łazienki, w koncu trzeba sie umyc, ubrac. Potem na kawke do ogordka, no i jeszcze standardowo pralke właczyc i ogarnac chałupke musze. ZCyli dzis juz koniec leniuchowania:dry:. Błagam nie piszczie duzo bo znowu bede wieczorem nadrabiac w nieskonczonosc, zamiast z moim mezem zajac sie w koncu wybraniem jakis imion dla naszych dzieci coby ich bąkami nie nazywac do osiemnastki:-D
 
Katamisz a co takiego kupiłaś? Ja właśnie zastanawiam się co byłoby odpowiednie i co ucieszyłoby mojego syna, chociaż on i tak cieszy się z siostry tak bardzo że jej narodziny będą chyba najlepszym z prezentów :) A że siostra moja też lada dzień urodzi to Jaś dostanie też brata :) Dziś właśnie rano wyliczył mi ile to on będzie miał braci i sióstr :)

Ja własnie jeszcze nic nie kupiłam i najgorsze jest to ze nie mam pomysłu co kupic, ale chyba zdecyduje sie na lalke, zeby tez miala "swojego" dzidziusia i sie mogła nim opiekowac. Jakos nie mam specjalnie pomysłow na zakup, a tu jeszcze dzien dziecka i tez cos trzeba kupic


Ja wczoraj byłam z mamą w smyku i są tam świetne promocje do 25 maja.Kupiłam mu grę MONOPOL - JUNIOR w cenie 39 zł z 99 zł (wszędzie tyle kosztuje).On zawsze chciał tą grę więc myślę ,że bardzo się ucieszy.
aga a dla dziewczynki lala to super pomysł!!!!!!!Będzie miała swoją dzidzię...
 
Dzień dobry! :-) Znowu słonecznie :-D

Ale miałam skurcze w nocy! Jak wstawałam na siku koło 2, to myślałam, że nie dojdę do kibelka - ale potem wszystko ucichło i znów jestem zawiedziona, że fałszywy alarm :-/

Setanko miło czytać, że u Ciebie lepiej! Mężuś jest, więc już spokojnie :-) I pakuj torbę, bo potem będziesz w 5 minut zbierać :-D Nakładki na toaletę biorę - mam 4szt na razie, bo ja nigdzie poza domem nie umiem się załatwić!!!
Zołza w kinie zrobisz show :-D Ja myślałam, że się załapię na bezpłatne bilety do teatru w ubiegły weekend, ale się nie udało :-) Może Tobie się uda :-)
Agata dobrze, że tu jesteś i potrafisz podnieść na duchu w profesjonalny sposób - Aestima na pewno teraz tego bardzo potrzebuje. Wierzę, że niedługo będzie płakać, ale już ze śmiechu i radości :-)
Misia tez myślałam, że będziesz figlować i wywoływać poród, ale nie dziwię się...ja jakoś z tym brzucholem coraz gorzej wyobrażam sobie fikołki z mężem...
Trasia podziwiam za takie spacery długodystansowe! Ja planuję w sobotę wyciągnąć męża na okrążanie naszego jeziora pieszo - mam nadzieję, że on nie wymięknie, bo już się boi, że mu gdzieś w krzakach urodzę :-D

Dołączam się do Waszych porannych kawek, dzielę się ciastem z rabarbarem (ostatnie kawałki!!) i potem uciekam myć okna :-) Oby pogoda się nie popsuła, bo to ostatnie mycie przed porodem!
 
Aaga - chciałabym zobaczyć Twój brzuszek :-) Jedno dzieciątko jak się przesuwa to komicznie potrafi wyglądać, ale dwójki sobie nie wyobrażam :-)

Zołzik - moja mama jak była u nas poprzednim razem, to naprawdę już mało paliła. Przez prawie 2 tygodnie leżała bardzo osłabiona, jakiś wirus jej dał popalić i nie miała siły na nic, więc i fajek tyle nie paliła. I to naprawdę było widać, jak była u nas. Pojechała do swojej siostry w odwiedziny, gdzie jej chłop kopci jak stara lokomotywa i moja mama znowu się rozkręciła. Kupiłyśmy teraz w rossmannie jakieś nicoretki czy coś w tym stylu, tylko że przy mnie mama jeszcze tego nie brała, więc nie wiem, czy schowała, czy bierze kiedy nie widzę :eek: Chciałabym, żeby nie paliła, chociażby dla własnego zdrowia. Często pokasłuje i obawiam się, że to jest niestety od tych śmierduchów a na gruntowny przegląd do lekarza rzecz jasna nie pójdzie :-(

Setana - koniecznie bym złożyła skargę na takiego listonosza. Nie chce im się pofatygować i wejść (zazwyczaj dzwonią domofonem), tylko wrzucą od razu awizo skracając sobie pracę, a teraz Ty będziesz wystawać w kolejce na poczcie?

A propo kolejek. Stoję wczoraj w lumpku z ciuszkami do kasy i pani przede mną miała 3 rzeczy. Pytała ze dwa razy eksedientkę ile to będzie kosztować w sumie a ile np tylko ta jedna rzecz... Sprzedawczyni zwróciła jej uwagę, że tam obok stoi waga, która ma ustawioną cenę za kg i tam można się zorientować ile co kosztuje a teraz to jest kolejka a za nią stoi kobieta w ciąży... przy tym ta pani (w średnim wieku) stwierdziła, że "ona też swoje wystała". Ja się tylko uśmiecham przy takich sytuacjach, bo co można zrobić?! Moja mama jest przerażona jak jesteśmy na zakupach, że nikt nie prosi ciężarnej bez kolejki a ja np sama się nie pcham, bo wiem w jakim kraju żyjemy - abstrakcja na maxa. Raz tylko z premedytacją wzięłam z wózka wszelkie warzywa i owoce jakie mieliśmy do ważenia w Auchan i podeszłam od razu do wagi, nie pytając nikogo o pozwolenie - ułożyłam, odebrałam i poszłam. Co prawda mina niektórych była bezcenna, ale olałam to totalnie :-)
 
Ja wczoraj byłam z mamą w smyku i są tam świetne promocje do 25 maja.Kupiłam mu grę MONOPOL - JUNIOR w cenie 39 zł z 99 zł (wszędzie tyle kosztuje).On zawsze chciał tą grę więc myślę ,że bardzo się ucieszy.
aga a dla dziewczynki lala to super pomysł!!!!!!!Będzie miała swoją dzidzię...

O kurczę, dzięki za info! Zastanwiałam sie, co kupic chrześniakowi na urodziny - to będzie świetny prezent :-D I jaka okazja! :-) Merci!!!

Dagamit, he he, zobaczymy, jakie będzie show ;-)
 
Setana - koniecznie bym złożyła skargę na takiego listonosza. Nie chce im się pofatygować i wejść (zazwyczaj dzwonią domofonem), tylko wrzucą od razu awizo skracając sobie pracę, a teraz Ty będziesz wystawać w kolejce na poczcie?

Moja mama jest przerażona jak jesteśmy na zakupach, że nikt nie prosi ciężarnej bez kolejki a ja np sama się nie pcham, bo wiem w jakim kraju żyjemy - abstrakcja na maxa.

Kochana, takie praktyki listonoszy to normalka!! U mnie to się dzieje notorycznie. Kiedyś poszłam na pocztę i powiedziałam, że siedzę w domu cały dzień a mimo to znajduję awiza w skrzynce, to pani mi powiedziała, że przecież listonosz to nie wielbłąd i większych przesyłek nie da rady zabrać!!! No to ja zapytałam na czym polega ich usługa, bo chyba nie robi się opłaty za przesyłkę od urzędu do urzędu ale do odbiorcy! Szkoda gadać!

Co do kolejek i ustępstw względem kobiet w ciąży, to powiem Wam, że przez całą ciążę nigdzie, absolutnie nigdzie nie skorzystałam z tego. Zresztą ludzie też się nie palili, żeby mi cokolwiek ułatwiać. Raz jeden, w kościele, kiedy nie było już gdzie siedzieć, jakaś pani ustąpiła mi miejsca, za co byłam jej naprawdę wdzięczna, bo nie ustałabym nawet pół mszy.
Czy mnie to dziwi lub szokuje? Chyba nie. Bo szczerze mówiąc odkąd jestem w ciąży na nic takiego nie liczyłam, ani się nie spodziewałam, że będzie inaczej...
 
reklama
zolzik cieszę się ,że mogłam pomóc w wyborze prezentu ;-) A cena faktycznie powala!!Do tej pory trochę szkoda mi było wydać kolejne 100 zł na kolejną grę która za jakiś czas się znudzi no ale 39 zł za taką grę to nie pieniądz.
 
Do góry