reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Alez wy okropne jesteście z tymi truskawkami, ja uwielbiam truskawki ale mam na nie uczulenie wiec tak normalnie bez ciąży biorę 30 min przed zjedzeniem leki i troche pojadam a teraz pozostało mi tylko slinke o smaku truskawek przelykac.

Znam ten ból! :-p Też w tym roku nie jem, ze względu na Edgara. Ech, czego się nie robi z miłości ;-) :-)
 
reklama
współczuję Wam z tym uczuleniem..ja już dawno jadłam jak tylko się pojawiły w tych malych plastikowych pojemniczkach w sklepach..chociaz tyle mojego,bo przy karmieniu to bede mogla sobie tylko polizać:-( ....usta;-) a maliny można podczas karmienia piersią?
 
mam nadzieje że można, przynajmniej te z własnego ogrodu !
Marta widzę że my dokładnie w tym samym dniu jesteśmy :)
 
Wróciłam ze spacerku po mieście, zrobiłam pyszne i mega ostre spaghetti, mała trochę pokopała. Tak straszycie, że może też wybiorę się wieczorem na IP dla świętego spokoju. Ale to razem z M. bo sama nigdzie się nie wybieram.

U nas truskawki chyba najtańsze w Polsce, bo kupiłam dziś krajowe za 8 zł, przepyszne wielkie i słodkie!

ZOłza, dzięki za sms:) Bzu nie znalazłam, ale M. powiedział że wejdzie na jakieś drzewo po drodze z pracy:)
 
w truskawkach uczulają pesteczki więc opcja dla cierpliwych to obieranie truskawek:))))) nie wiem jak jest z malinami:/ ja w każdym razie będę próbować w okresie karmienia... wiadomo, nie zjem od razu kilograma, zacznę od kilku, a jak będzie git to zjem całą łubiankę;)))
 
reklama
Silva to może ci kupić i przesłać poleconym?:))

Kurcze jakie dobre to spaghetti, chyba zjem drugi talerz. Już jestem tak gruba, że mam gdzieś ile jeszcze przytyję.
 
Do góry