reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

No już następnym razem pojadę jak cokolwiek zacznie się dziać .Bo wczoraj w nocy powinnam jechać ale tak jak Trashka boje się szpitali a raczej tego traktowania pacjentek przez lekarzy

Trasiu mam nadzieje że Ty też pojachałaś!
 
reklama
Hej Larvuś :)

Cinamon, cieszę się, że jesteś spokojniejsza i na wcześniejszy poród się nie zanosi :)
Ja to raczej panikara jestem i pewnie gdyby coś mnie niepokoiło to od razu bym jechała.

Drugie pranie się suszy, sałatka zrobiona, chyba trochę poprasuję.

Co dziś serwujecie na obiad? :-)
 
ja mam tak silną chęć odpoczywania po tej cięzkiej nocy że pojechałam do restauracji i kupiłam dla wszystkich obiad na dziś .pierogi z kapustą dla jednych a dla innych pieczeń :) obiad z głowy :)
 
ja tez tu z doskoku,bo pranko juz wyschlo,koce wypralam suchutkie,ziemniaczki ugotowane-dzis lekki obiadek jakies sadzone do tego i salata ze smietana a pozniej po 16h pstrag zapiekany z cytrynka u mamy;-)
gorąco dziś..zastanawiam się jaka będzie pogoda jak bede rodzić:confused:
póżniej w biedronce po drodze do mamy, popatrze za truchawkami..bo mam taka ochote od jakiegos czasu..ale 18zl/kg to przesada
 
Ja już po zakupach.Ale dajcie spokój ....łazić nie mogę.

katamisz
ja też mam opuchnięte,w zasadzie budzę sie z prawie normalnymi nogami ale szybciutko mam opuchnięte.Oprócz tego mam wrażenie że bardzo dużo wody mi sie zatrzymuje.

no i zapomniałam co maiłam napisać ......normalnie skleroza
 
Cinamonku, u Trasi ok - nie była na IP, ale jest w porzadku.

Ja dziś robię na obiad tylko sałatkę - w taki upał nie chce się jeść nic gorącego. Wczoraj upiekłam karkóweczkę na kanapki, to sobie ją ewentualnie weźmiemy do chlebka.
 
Alez wy okropne jesteście z tymi truskawkami, ja uwielbiam truskawki ale mam na nie uczulenie wiec tak normalnie bez ciąży biorę 30 min przed zjedzeniem leki i troche pojadam a teraz pozostało mi tylko slinke o smaku truskawek przelykac.

U mnie na bazarku truskawki krajowe w cenie 25 zł kilogram, ktoś przesadził z ta cena; dla moich chopakow to dwa kilogramy za mało. Chyba pojade na bazarek do Piaseczna tam zapewne ceny troche niższe. A w jakiej cenie sa u was truskawki??
 
Byłam na spacerku z Filipem bo kopara koło nas kopie staw i musiał sobie pooglądać z bliska...i normalnie nie wiem jak przeszłam ten kawałek, tak mnie wszystko boli w brzuchu, ale nie skurczowo tylko tak poprostu jakby z ciężaru,a jak stoję w domku to ok...za ciepło jak dla mnie, choć ja uwielbiam gorąco - tylko w ciązy mi się pozmieniało chyba

Co dziś serwujecie na obiad? :-)
ja dziś właśnie gotuje grzybki z kapustą na pierogi...tak mi się zachciało...jutro tez będzie i z głowy...

lece pichcic...
 
reklama
Do góry