reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ciekawe która z was dotrwa do pieknego terminu jakim jest 29 czerwca! Bardzo polecam, bo to moje urodziny. Widzicie jacy fajni ludzie rodzą się w tym dniu, warto poczekac:))

z całym szacuneczkiem ale nie dziękuję:no: Nawet jak będę przeterminowana to mam nadzieję że urodzę wcześniej niż 29-go.Mąż 30 -go zawozi Aleksandra do polski a chciałabym żeby jeszcze przed wyjazdem nacieszył się bratem.
 
obyście lipcówkami nie zostały;)

ja właśnie lodziki Grycana pałaszuję - czekoladowe z kawałkami czekolady + bakaliowe + sobet truskawkowy... orgazm normalnie!
 
...ja też dobrze kojarzę 29czerwca bo to im.mojego męża Piotra (i Pawła jest wtedy);-)
Agata mam nadzieję,że wkrótce lepiej się poczujesz. Kapiel Ci nie zaszkodzi a może pomoże??nie leż tylko zanurzona w ciepłej wodzie po szyję bo na brzuszek niedobrze ale cześć ciała mozesz zanurzyć

idę się położyc bo mnie też plecy rozbolały ale chyba od siedzenia i musze odpocząc..jak cos to do wieczorka.buziaki dla wszystkich
 
Dziewczyny Misialina właśnie napisała mi eska, ze: "ma zatrucie ciążowe. Jeśli ją nic nie weźmie przez week to w poniedziałek do szpitala. Zrobią badania i jeśli nic nie ruszy to będą wywoływać poród ze wzgl na ciśnienie. Odezwie sie później i napisze co i jak"

A ja się położyłam na moment i zasnełam na 2 godz!!!!!!!!!!! :szok: ale opuchlizna mi troche zeszła :-)

Larvunia
jasne, ze sie martwiłyśmy ale pamietałam twojego posta o badaniach :-)
cinamon dobrze zrobiłaś, jesteś spokojniejsza :-)
Agata
ceny różne, w sklepie u mnie po 12,50 hiszpańskie, ja kupiłam jak jechałam z badań w mieście hiszpańskie po 8zł/kg a ponoć krajowe po 15 zł - mama mi mówiła :-)
Dziewczyny co z tymi malinami? uczulają czy nie? bo ja mam cały ogród malin i je uwielbiam :-)
Anapi to dobre wieści, oby synuś oszczędziła mamusie i raz a porzadnie chciał przyjść na ten świat :-)
Asinka to dobrze, ze nie masz cukrzycy, odpoczywaj dużo :-) i powoli sie przygotowuj ;-)
Traschka hahahahahahaha ja też mam urodziny 29 czerwca :-D :-D :-D i popieram twoją wypowiedź ;-)
 
reklama
Do góry