reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

NUTRIA urodziła już w bezpiecznym terminie, sprawdzalam jej suwaczek wiec dwa tygodnie przed planowanym CC to dobry wynik; ciążę mnogie zawsze szybciej sie kończą bo to jednak większe obciążenie dla szyjki a i dwa razy wiecej ruchów co nie jest obojętne dla macicy.

Tak czy inaczej musimy wytrzymać pełne 36 tyg i wtedy bez obaw rodzic; a czopem nie trzeba sie martwić, jak teraz nie odejdzie to w czasie porodu.

A tak swoją droga to jesteśmy dzielne babki, jeszcze sie trzymamy; mam wrażenie ze inne miesiące dużo przed terminem rodziły a u nas tak naprawde tylko Ania; oby tak dalej
 
reklama
Anapi dobrze, ze jesteś :-)
Silva ja też skończyłam na razie ogródkowanie obrałam rabarbar i pokroiłam, a teraz nogi mi popuchły i musze ja dać wysoooko.
Potem przy pichceniu przydaja sie sprawne ;-)
 
KOCHANE JESTESCIE
jak milo jak ktos sie martwi o mnie, az serducho sie ucieszylo i na chwile stanelam gdy esa od Doris dostalam i sie usmiechnelam sama do siebie :-) Jestescie wielkie :tak: :****
Ja od rana gdy tylko mlodego do przedszkola odprawilam to pojechalam do gorzowa krew i siuski swoje oddac... , pozniej do mamy na chwile i po sklepach dokupic to co mi dla mlodej brakuje(duze platki kosmetyczne, smoczek, szczotke do wloskow, przewijak, krem bambino do wszystkiego). Chyba mam juz wszystko :tak:
Pozniej Wam pokaze co mi kolezanka zrobila na drutach dla malej pieknego, poprostu sliczne! Ale to jak sie ogarne i z mlodym juz wroce z przedszkola.
Jeszcze raz DZIEKUJE ze sie martwilyscie :-)
 
Co za produkcja!!! Widzę, że wreszcie coś się ruszyło:tak:Basiu i Piotrusiu - witamy na świecie!!!
AgataR widzę, że przypływ energii i sił masz:tak:aż miło czytać!!!
Iza ja też dziś upuszczałam krew, my to chyba naprawdę się spotkamy w tym szpitalu;-)
Misia 37 tygodni skończonych masz, więc nie martw się o Malwinkę
Silva ale się uśmiałam z ekoreni sreni:-D:-D:-D:-D:-D
Agatka żeby tylko od tego opalania plamy hormonalne Ci się nie porobiły...
trasia jak nie jesteś pewna czy to wody, to podmyj się, wysusz suszarką zimnym powietrzem, załóż nową wkładkę i pochodź z nią chwilę. Jak dalej coś się sączy to z tą nową wkładką na ip jedź, a oni testy mają na wody płodowe. I tak jak pisze cinamon, dziecko na kilka dni przed porodem zazwyczaj się mniej rusza, ale jak jesteś niespokojna to lepiej jedź.
kati te apteczne testy chyba dość drogie są niestety...
aaga po takiej nocy lenistwo jest jak najbardziej usprawiedliwione:tak:
 
Właśnie wróciłam z IP. Tak dla własnego świętego spokoju się wybrałam bo pomyślałam że może i skurcze minęły ale może szyjka się rozwiera czy coś. Oczywiście szłam ze świadomością że zaraz mnie pogonią ale trafiłam na sympatyczną Panią doktor która zrobiła mi ktg ( zero skurczy :) ) i zbadała ginekologicznie, aczkolwiek nie było to łatwe badanie bo moja szyjka jakoś tak daleko jest za jakąś kością schowana. Ale co najważniejsze zamknięta :) Mam tylko nakaz odpoczynku i w razie czego nie bać się nic tylko wracać na IP. Jak dobrze że istnieją normalni lekarze :)
 
witam wszystkie brzuszki
jakie dziś tu dobre nowinki same ;) teraz co rano jak zaglądam na forum BB to od razu sprawdzam czy nasze grono się nie powiększyło o kolejnego maluszka a tu dziś proszę nawet o 2 bąbelki :-) super!!! aż uśmiech sam na usta się niesie :tak:
 
cinamon - fajnie że trafiłaś na lekarza (lekarkę) z prawdziwego zdarzenia oby więcej takich ;-) ciesze się że wszystko ok, widać że Twój Bobo jeszcze troszkę chce zaczekać ;-)
 
reklama
cinamon super ze pojechlas, masz jeszcze troche czasu, w duchu pocichutku licze ze wytrzymasz do terminu bo to beda moje urodziny hheheh
sie dzemnelam, wypje mala kawe i moze sie 'rozrucham w koncu troche
 
Do góry