reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dostałam info od Larvuni...wszystko jest w porządku, robi dziś badania i biega po sklepach. Po poludniu się odezwie.

Trasia....jedź na KTG!!!! Nie ma co czekać. Ja po wielu rozmowach z moim lekarzem na temat ruchów wiem dużo. Dziecko sygnalizuje swoimi ruchami to w jakim jest stanie i zanim coś się wydarzy sygnalizuje to przez jakiś czas. I wcale nie jest tak, że dzidzia przed porodem sie mało rusza. Ma swoje okresy aktywności i okresy w których śpi, obserwując ruchy można bardzo szybko to zauważyć. Ja dobrze wiem, kiedy JUlia będzie kopała bardzo, a kiedy będzie się tylko leniwie przeciągać. Jakakolwiek zmiana w ruchach i aktywności dziecka jest powodem do natychmiastowej kontroli! tak mi powiedzial lekarz. Jeśli dzidzia jest całą ciąże spokojna to tak będzie cały czas, jeśli aktywna to też się nie zmieni. Oczywiście dzidzia też ma lepsze i gorsze dni ale jednak ruchy się nie zmieniają.
 
reklama
co do tych nóg opuchniętych to dzięki za odpowiedzi.U mnie dzisiaj są wyjątkowo mocno spuchnięte i to mnie troszkę zaniepokoiło :tak:Ale może taki urok bo białka w moczu też nie mam.
 
Aaga ty nie kracz tylko odpoczywaj :-)
Katamisz miałam właśnie o to zapytać,bo teraz nogi troche mi spuchły ale widocznie i taki urok i pewnie pogoda robi swoje
Traschka a widzisz, Marysia madra dziewczynka - uspokoiła mamusie :-)

Ide na dwór na leżak poleniuchować :-)
 
Katamisz, u mnie po nocy opuchlizna schodzi, ale w ciągu dnia się pojawiają obrzęki. Choć i tak w tej ciąży mam mniej spuchnięte nogi, za to dla odmiany łapska mi puchną :(

Trasia, obserwuj się, obserwuj,a w razie niepokoju śmigaj do szpitala.

Dziewczyny, właśnie napisałam smsa do Anapi. Czekam na odzew :)
 
Blusia Kochana! Dziekuje za sms, ja wlasnie wrocilam od poloznej z kontroli. Nie chcialam nikogo straszyc :zawstydzona/y:. U nas wszystko dobrze, narazie nie rodzimy. O 13.30 ide jeszcze do ginki z mojego szpitala.
 
reklama
wlasnie zeszlam ze slonka,kwiatki podlewalam,pranko i tak ogolnie przyjemnie na dworze,ze az sie chce cos dzialac a zdrugiej strony jakis len mnie ogarnia..jakaś niezdecydowana jestem..albo zaraz zsapana jak cos porobie.

popoludniu znikam na rybke do mamy bo dzownila,ze mamy przyjechac bo piecze pstraga..mniam;-)a wlasnie ostatnio na nic apetytu nie mam.

pije wode caly dzien i sie wietrze;-)


Cinamon
ja ten jadlowstret mam jalos od m-c..na nic ochoty a cos jesc trzeba..ale mnie nie bierze na wymity...dzis w nocy sie tylko obudzilam bo mnie cofnelo tak strasznie,ze chyba mały mi na cos nadusił,bo skad podczas snu takie zagrywki...i wiesz co do skurczy to ja ktorys juz mc z rzedu biore ten aspargin max-2tabl.dziennie i mnie nic nie łapie!zero!
Agatka jak wszystko z umiarem to mozna,ale filtrem sie posmaruj.,ja wlasnie na slonku siedzialam,ale w sukience letniej takiej..przeciez jak kobiety rodza zima to tez nad wode jezdza,wiec co nas nie zbaije to nas wzmocni.haha..ale rob sobie przerwy i pij wode
agata larvunia pisała dzis,ze jej nie bedzie od rana i mamy sie nie stresowac;-)
katamisz mi schodzi troszke opuchlizna jak nie ma takich wysokich temp.aogolnie to tylko stopy mi puchna,a i dzis znow baloniki sie robia bo cieplo tak,upalnie
traschka obserwuj te wkladke...a moze powiedz swojemu lek.ze czujesz taki zapach i co to moze byc..lepiej sprawdzac takie rzeczy niz pozniej sie samej stresowac i sobie zadawac rozne pytania
Anapi dobrze ze all ok u Ciebie
 
Do góry