reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Trasia ale kolorowy post WOW!!!
Dużo zdrówka dla mamy twojej :-)

Doggi odpisała:
"hej hej. Jesyt spoko. Tzn bez zmian. A nie ma mnie bo od wczoraj tak od 17 cos sie z netem stało i nie działa :( właśnie staram sie ogarnąć sprawe z operatorem.Buziaki"


Więc luuuuz ;-)
 
reklama
Trasiu, a ja z kolei rzadziej mam ochotę na słodycze, natomiast mięsiwo mi wchodzi z przyjemnością ;-)
A propos Reni - heh, nie mam tv i mnie nie wkurza ;-)
 
Traschka ale masz wenę! Podziwiam! :-)
Jadę do mamy, bo ostatnio tylko tata mnie nawiedza, ale teraz auta już się nie boję, a nawet więcej - potrzęsę się, to może zmotywuję małą do wyjścia ;-)

Co do Reni to ja po prostu dostaję szału jak ją widzę i słucham! Ekspertka w każdej dziedzinie macierzyństwa! Ręce opadają...
 
hej Dziewczyny!
Jak miło się czyta takie wiadomości z rana- Nutria jeszcze raz gratuluję!!! :-) Czekamy na więcej info i foteczki Basi i Piotrusia :tak:

Doris- godz Twojego 1 posta- masakra!!! Ranny ptaszku ;-) podrzucam trochę słonecznych promieni!
Cinamon trzymam kciuki, żebyś dała radę jak najdłużej w 2paku!

Agata
- mnie też się dobrze dziś spało- aż do 9.20. Zawsze przed 7 nie wiem co z sobą zrobić... Być może to przez pogodę?! Wczoraj chłodno dziś upał- w każdym razie mnie to pasuje!;-)

Asinka- spoko, czop może odchodzić czasem dwa tyg. Mam nadzieje, że pochodzisz jeszcze min 2 tyg- powodzenia!

Misialina 3mam &- choć w sumie mogłabyś już rodzić...

Dzastina- dbaj o siebie i nie daj się chorobie!

Traschka
- mnie też Reni wkurza i nie oglądam DDTVN jak ona jest! Normalnie jak ona gada, to mam wrażenie że wszystkie Matki które znam są beznadziejne... I że ja też będę do dupy... eh... jakoś tak depresyjnie!

Blusia pakuj się koniecznie! Lepiej dmuchać na zimne... Ja też będę dziś prasować... ale jakoś weny nie mam!

Miłego dnia- lecę poczytać inne wątki :-)
 
Witam wszystkich serdecznie w ten słoneczny i ciepły dzień,
ja już po sniadanku i od razu micha mi się cieszy jak czytam informacje o nowych dzieciaczkach :-):-):-)
Idę nadrabiać wątek dzisiejszy i zrobić sobie kawkę
 
Trasia, jaki kolorowy post :)

Zołza, ja chociaż tv mam, to w zasadzie jak jestem sama w domu to w ogóle nie włączam. Mam ciszę i spokój przynajmniej póki chłopaków nie ma. Bo jak tylko D. wraca to pierwsze co to właśnie tv idzie w ruch ;)

Aaa ja już od dziś bez leków :) i do tego zaczęłam 37 tydzień. Czadowo :-):-):-) No i tak sobie pomyślała, że jak mam rodzić, to na pewno w czerwcu i fajnie by było 3 - mój tato ma wtedy imieniny :)
 
leże sobie, nogi w górze, dobrze że na mnie najechałyście :) Wspaniale tak poodpoczywać. Ale Ania strasznie się kręci i wierci i to bardzo mnie boli. Od nocy skurczybyków nie było, siostra polaciła mi kupić jakieś proszki na skurcze ale zapomniałam jak się nazywają. cOŚ NA B CHYBA.
Wózek stoi w kartonach i nawet nie mam siły go wypakować.
Witam na świecie dwa dzieciaczki! cudowne wieści i jednak ta pełnia coś zadziałała :)

Jasiowi wycieczka bardzo się udała a najbardziej podobała mu się podróż autokarem :)

Co do mojego jedzenia Trasiu to mimo że częsot jestem tak jakby głodna to od paru dni mam jakiś jadłowstręt.To znaczy nie potrafię czegokolwiek zjeść . Nie mogę się przemóc . Ostatnio wszystko co jadłam to zwracałam . Może organizm faktycznie się oczyszcza?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.

Jak napisalam Kati problemy z connection :p Ale zje.bałam kogo trzeba i działa :D

Nutria szczęściaro, straszliwie zazdroszczę Ci!! Ale nie zmienia to faktu iż ciesze się nie z tej ziemi i straszliwie Ci gratuluje :) No to pierwsze bliźniaki są z nami !! :*

Ok ide nadrobic zaległości od wczoraj... Bez BB jak bez jednej ręki, naprawdę !!

Ahaa i w ogóle, jak AGATA R wycisza się przed porodem i jest spokojna, tak sobie pomyślałam po tym jak dziś wstałam wściekła z chęcią zamordowania WSZYSTKICH, że może u mnie z łagodnego Doggusia (ostatnio taka byłam cały czas potulna jak baranek) jak się zamieniam w diablicę to oznaka porodu :p Taka mała nadzieja moja :p Ale łepek mała zsuwa coraz niżej, nie da się ukryc... tam na dole w mojej wadżajnie tak kłuje i rwie że cho cho... i w ogóle to mnie tak uwiera tam wszystko że chodzę jak kałboj rozkraczona, jakbym nogi prostowała na beczce :) :p

Ok ide czytac...

Kiss kiss :*
 
reklama
wlasnie odwiozłam tate do gminy, bylam w ciuchu zeby sobie humor poprawic ale jak na zlosc nic nie bylo fajnego....
u nas dzis upal sie zapowiada
trasia chyba humor tez masz taki kolorowy:) a chyba sie skusze na te cianmon rolls bo mam ochote na takie buleczki
ja to nie wiem co z tym moim nastrojem, nie mam powodu zeby szalec a wewnetrznie o malo nie wybuchne, katamisz te nastroje sa chyba po prostu od nas niezalezne, ja tak mam cala ciaze, z dominisia bylam napradwe oaza spokoju a teraz istne szalenstwo.....ide dom ogarnac, nie wiem ale chyba bede miala dzis tych gosci Ze Stanow i strasznie sie tym stresuje, nie znam ich, nie mam ochoty na spotkania i jeszcze wynalazlam sobie problem bo nie wiem co oni w ogole jedza, on to Polak to wiadomo a ono nie dosc ze w ciazy to jeszcze meksykanka i o.......
 
Do góry