reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
agatka chwila na słońcu raczej Ci nie zaszkodzi.Ale wysmaruj się jakimś kremem z filtrem i nie siedz za długo.Do 12 słońce jest w miarę bezpieczne no poza tym ,że nad Polską dziura...
 
agatka chwila na słońcu raczej Ci nie zaszkodzi.Ale wysmaruj się jakimś kremem z filtrem i nie siedz za długo.Do 12 słońce jest w miarę bezpieczne no poza tym ,że nad Polską dziura...

Popieram, z tym, że najgorsze słońce jest między 10:00 a 14:00, ale chwila nie zaszkodzi - nie popadajmy w skrajności ;-)
 
TRASCHKA ja tez mam jakiś uraz do tej całej Reni; słuchając jej opowieści można nerwicy dostać.

Kochane brakuje nam na BB wiadomosci od:
IRONIA- już jakiś czas cisza, czy coś przegapilam?
DOGGI- od wczoraj
ANAPI- od wczoraj
LARVUNIA zawsze rano była, a dzisiaj chyba nie?
Kogo nam jeszcze brakuje?
 
Martuś, podziwiam - w życiu bym się teraz na żadnych gości nie zgodziła, zwłaszcza na takich :-p Jedna osoba może wpaść i jest fajnie, jeśli to siostra albo kumpela. Ale na tym się kończą moje możliwości, jeśli idzie o przyjmowanie gości. Poczęstuj ich herbatka i ciasteczkiem...
 
Agatka troszkę słońca na pewno nie zaszkodzi. ja też wychodzę czasem na słonko, byle z filtrem i nie za długo.

Dziewczynki proszę o radę. Troszkę mnie martwią ruchy Marysi. Od dwóch dni są znacznie słabsze i rzadsze niz przez ostatnie dwa tygodnie. Czuję je, ale tylko takie muskanie a nie przewalanie się tak jak wcześniej. Poza tym czuję tak, jakby Marysia zmieniła pozycję i strasznie mnie to martwi. Czy powinnam się niepokoć czymś takim czy panikuję? Dziś na wkładce poczułam opisywany przez was "rybny" zapach i nie wiem czy to nie wody, nie było tego dużo ale jednak.
Nie chcę wyjść na panikarę a jednocześnie nie chcę czegoś zaniedbać:(
 
Kochane brakuje nam na BB wiadomosci od:
IRONIA- już jakiś czas cisza, czy coś przegapilam?
DOGGI- od wczoraj
ANAPI- od wczoraj
LARVUNIA zawsze rano była, a dzisiaj chyba nie?
Kogo nam jeszcze brakuje?

Agatka, z tego co wiem:

- u Ironii jest mama,
- Doggi już jest
- Larvunia pisała, że będzie dopiero po południu
- No z Anapi nie wiem, co jest...
 
reklama
Trasiu ogólnie na jakiś czas przed porodem dziecko się wycisza i odpoczywa aby nabrać sił. Ale jeśli cokolwiek Cię niepokoi to spokojnie pojedź na IP
 
Do góry