reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Marta dzięki ale niestety nie mam takiej miski, ale Dagamit coś zaproponowała :-)
Dagamit dzięki zaraz zajrzę :-)

Ogarnęłam kuchnie, posegregowałam i wyniosłam śmieci - jejku ile teraz wody mineralnej u nas idzie...
teraz nastawie pranie i jak Silva z kawusią do cienia w ogródku :-)
 
reklama
Wy tu o słoneczku piszecie a u mnie ZERO SŁOŃCA!!!!! Co prawda jest ciepło ale niebo szare i zachmurzone. MOże by ktoraś przesłała parę promyków???
 
Wchodzę na forum a tu szok:) Żadnych wcześniejszych zapowiedzi a tu proszę! I wreszcie mamy dziewczynkę na forum:) Wspaniałe wieści!

Ja standardowo niewyspana, pozycji do spania nie moge znaleźć już żadnej pomimo masy poduch powkładanych pod kolana, ręce, plecy itp. Wstać mi się rano nie chciało jak cholera ale pomyślałam o moich cinnamon rolls i to mnie zmotywowało:) POczytam co u was.
 
Witam i ja z kawką..

Mimo że już od 7 na nogach to widzę że dopiero teraz śpioszki powstawały:):)
Ja przeziębiona jestem... najpierw Czarek zaczoł smarkać to teraz ja... brrrr całą ciąże byłam zdrowa to na sam koniec musiałam się zasmarkać.
Fajnie że mamy już pierwsze bliźniaki na świecie:):):) i zazdroszcze Nutrii że już może je potulić.. no i czekam na dalsze info od niej...strasznie jestem ciekawa:)
Dziś się wzięłam za pranko ...... ciuszków dziecięcych mam tyle że chyba bede prasować do wieczora łącznie z pieluchami:):):)
A swoją droga.... macie może jakieś wieści od Zeberki naszej????

Safi zapraszam do mojego ogródka...aż sie prosi żeby ktoś w nim pogrzebał:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry