reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hej hej
widzę,że się sypiemy pokolei,pewnie w każdym tyg któras poleci:tak:
RMUA, książeczka lub zaświadczenie - wszystko jest ważne miesiąc.
książeczka to chyba na 1/2 roku jest ważna?
Agatko Powiedz mi bo ja się strasznie denerwuje, czy poród w 35 tygodniu to duże zagrożenie dla maluszka?

mi powiedział na wizycie 2 tyg temu,że mała waży ponad 2kg i teraz jak by się coś działo to nawet nie powstrzymywaliby mi porodu,i normalnie do domu bym poszła.

misia a nie mówiłam:tak:
 
MISIALINKA No to ten tzw czop, u jednych on saczy sie przez dwa tygodnie po odrobince a u ciebie bedzie odchodził krótko ale w dużych ilościach. Ty sie teraz kladz i czekaj na wizyte, bo może sie okazać ze z wizyty pojedziesz do szpitala. Odpoczywaj w wygodnej pozycji.:-)

NUTRIA to nam niespodzianke zrobiła; Gratulacje:-)

A tak swoją droga to długo wytrzymała, termin miała chyba za tydzień to sie sporadycznie spotyka zeby ciąża blizniacza wytrwala do końca.
 
Witam się słonecznie w ten gorący dzionek!!!

zabieram się do czytania tego co intensywnie napisałyscie od wczoraj by mnie nic nie omineło ;-)
..własnie zajadam się konfiturką rabarbarową i drożdzowym ciachem z rabarbarem:-)POLECAM:tak:i dziekuje za przepis bo to dzieki Waszym pomysłom własnie mam takie smakołyki:tak::-)
 
reklama
Do góry