reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Jasne, będę informować na bieżąco! Póki co Nutria zmęczona więc jej pogratulowałam od nas wszystkich i ma się odezwać jak odpocznie!

Cinamonku - Ty uważaj na siebie!!!!
Misia - czekamy na Twoją wizytę, ciekawe co lekarz powie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamuśki :-)
A to nam Nutria niespodziankę zrobiła, super. Doczekałyśmy się pierwszej czerwcowej dziewczynki :-)
Miłego dnia :-)
 
Doris ja też tak chce, ale fajnie miała koleżanka - az zazdroszcze:-)
Marta, Dagamit dajcie jakiś przepis na te rabarbarowe ciasto, też bym upikła - mama wczoraj rabarbar dowiozła :-)
Mrsmoon kciuki za badania &&&&&&&&&&&&
mgordon zdrówka dla córeczki, mam nadzieję, ze będzie lepiej
Anapi co u Ciebie?
Madzioolka dobrze, że już sie zabierasz za pranie, bo sił coraz mniej...
Cinamon super, ze wyniki dobre :-) Ale kochana miałaś akcję w nocy... pakuj tę torbę (ja to zrobiłam wczoraj- wreszcie) i odpoczywaj dziś ile wlezie, a jak JAsio na wycieczce?
Agata to w takim razie wysypiaj się i odpoczywaj na maksa :-)
Asinka to leż duuużo i odpoczywaj
Misialina obyś była w domku, bo wiem że chciałabyś synka na zieloną szkołę wysłać a ze szpitala to ciężko, trzymam kciuki zeby było dobrze &&&&&&&&&&&&&
Jakby się coś działo to sms-uj kochana
Silva - WOW jaka wiadomość :-):-):-):-) dzieki
Nutria - GRATULUJEMY CI SERDECZNIE :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
no faktycznie nutria nam tu niespodzianke fundnęła:) super
misialinka gorące i mocne kciukasy.....oby te twoje bole sie juz skonczyly albo mozesz mi troche oddac co by ci ulzyc bo mi nic nie dolega poza dolem psychicznym i strasznymi nerwami:wściekła/y: nie umieim sie uspokoic:wściekła/y:wszytsko mnie wyprowadza z rownowagi
cinamon ja bym pojechala i ewentualnie nasciemniaj ze pomimo ze skurcze odpuscily to sie brzuch boli, na 100% zrobia ktg
witajcie reszta brzuszkow:)
 
reklama
Do góry