reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

jest na atjnym, juz do niej pisze.. ciekawe czy odp. Dam znac jakby co.

edit:
esa juz wyslalam - raportu brak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Larvunia napisz jak dostaniesz odpowiedź...

Mój dzień chyli się ku końcowi, to już pora, kiedy zaczynam czuć zmęczenie, to chyba przez to wstawanie o 6... W każdym razie, kładę się do łóżka z kurami ;) a właściwie z moim synem po 19... Dzisiaj mamy w planach oglądać Garfielda, ale nie wiem czy dotrwamy ;)

Na wszelki wypadek żegnam się po malutku, do jutra...

P.S. Tym, które wyjeżdżają na Wszystkich Świętych szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu do domu! Uważajcie na siebie!
 
Witajcie dziewczyny:)

Jestem nieprzytomna po wczorajszym wieczornej zmianie i dzisiejszej rannej:(
Mdlosci u mnie jhuz coraz mniej,ale musze plilnowac zeby jesc czesto i malo.

Zajrze poznym wieczorkiem i uzupełnie zaległości w czytaniu

PaPa
 
zebrra kochana zmeczenie zmeczeniem ale wypoczywac musimy , wiec do wyrka ;-)
moj mlody jak zasnol niby na drzemke ok 17.00 tak spi do teraz...
chyba bedzie spal do rana :sorry:
Kurde juz drugi raz zasypia mi w dzien, gdzie on nigdy mi w dzien nie sypia...

nasza prettyWoman sie nie odzywa, anwet raport mi nie przyszedl ze wiadomosc dostarczono... moze zly nr nam podala? kurcze...
 
No właśnie...a ja prawie juz wszystkim powiedziałam i też się boje że za wczesnie...ale...jak to mówicie /piszecie/ co ma być to będzie...
 
jejku znowu jem deser galaretke + owoce + bita smietana + posypka czekoladowa...
mialam ochote na gofry... ktoras pisala ze robila, ale kurna nie mam sprzetu :sorry:
 
larvunia ja kupiłam gofrownicę chyba w Tesco na promocji. Kosztowała 39 zł i jest super! Jeśli często miewasz ochotę to polecam, można znaleźć całkiem niedrogo. Uwielbiam z bananami i śmietaną :)
 
ja sporadycznie bywam w tesco... ale przed swietami moze zawitam to poszukam ;-) dzieki ;-)

ja latem zawsze pochlaniam gofry w duzych ilosciach a nad morzem to juz wogole hehehehe...

kurde mlodego w pizamke przebralam zn nowu nie zareagowal, padniety jakis.. ale przypomnialam sobie ze na dworze byli z przedszkolem wiec pewnie dlatego, zawsze po spacerach spi jak susel ;-)

małża jeszcze nie ma... normalnie nudy u mnie :sorry: a gora prasowania czeka heheheh
 
reklama
misialina jaka Ty kochana dla mnie jestes :-):-):-)
jak zakupie to sie zglosze, ale nie bedzie to predko raczej... no chyba ze ochote na gofry ciagle bede miala hehehe, czasami moj kupowal takie gotowe, ale to nie to samo...
Jak samopoczucie na wieczor kochana?
 
Do góry