reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Staram się czytać, ale nie nadążam :) Tyle nasmarowałyście ;) Ja dzisiaj wstałam o 10 i jestem w lekkim szoku, bo dawno nie wstawałam tak późno :) Maluszek chyba chciał się wyspać :) Dzisiaj bez mdłości dzień II wczoraj miałam wielką ochotę na kurczaka pieczonego i nic mi po nim nie było :) tylko lekkie mdłości. Dzisiaj z rana kawa z mlekiem :) nareszcie coś z nabiałem mogę i nie jest mi niedobrze :D Brzusio pobolewa ale nie stale i nie za mocno, więc pewnie macica się rozrasta :) Ktoś chce pietruszki naciowej? Podobno dobre źródło żelaza a ja mam całą michę posiekaną do zamrożenia ;) Nie wiem, czy mi się zmieści ;)
 
hmmm...u mnie na śniadanko też był grany kiszony ogór...ale ja to od wczoraj się fatalnie czuje...wczoraj wymiotowalam nawet wieczorem, dziś od rana kręci mi sie tak w głowie że w pewnym momencie myślałam że odjadę...i znowu te mdłości...no i siły nie mam kompletnie na nic...jak pojadę po moją Lilę do przedszkola wróce to czuję się jakbym w maratonie uczestniczyła...a mój mężuś dziś do mnie żebym sobie gdzies wyszla do kogoś...bardzo chętnie tylko jak ja nie mam siły...a jak mnie złapia hafty...??? nie wiem jak dam radę w pracy od wtorku...toż to będzie koszmar dla mnie...
 
Larvunia dziękuję, samopoczucie dzisiaj mam lepsze. Wczoraj aż strzelałam złością kiedy moje dziecie wróciło ze szkoły i zobaczyłam co on ma w tornistrze. Dzisiaj cieszę się, że to już piątek i będą 3 dni dla rodzinki :)

Pisałyście wcześniej o seksie. My dostaliśmy zakaz na samym początku ze względu na mój ból brzucha + plamienie. Nie wiem jak będzie dalej. W ciaży z Igorem też nie wolno było (jak to wówczas ginka powiedziała: "między nóżki" :) ), żeby nie pobudzać macicy do skurczów. No nic trzeba sobie jakoś z tym poradzić.
Co do tych badań prenatalnych to poczekam na wizytę już u nowej dr 17.11. (w szpitalu), będzie to 12tc. Może ona mi da skierowanie. Póki co, w 12tc mam USG przezierności karkowej ale to już prywatnie. "Państwowo" będę chodzić dopiero od 17.11.
 
ja na pietruszkę po dzisiejszym siekaniu nie spojrzę przez tydzień a mdłości na szczęście same pomalutku odchodzą :) Nie wiem, czy to chwilowe, czy już na stałe :)

ewelina, ja też czasami łączę coś, co na co dzień mi się nie zdarza ;) rybka z puszki w pomidorach + winogrona?
 
Hej,witam wszystkie mamusie z rana,z rana,bo dopiero wstalam,mialam ciezki wczesny poranek i dlatego tak przysnelam.Nadal mam mdlosci i jem tylko chleb z zoltym serem i banany.A tak poza tym to milo by bylo gdyby w koncu mnie ktos tu zauwazyl.
Co do farbowania wlosow,to wiem,ze teraz sa farby,ktore rozrabia sie z woda,takie chyba nie zaszkodza...ja tez musze sie juz ufarbowac:)))Pozdrawiam serdecznie
 
hej poziomek, a cóż to za ciężki poranek ??

Co do farbowania się nie wypowiadam, bo sama rzadko farbuję, bardzo szybko mi włosy żółkną i nabierają rudego połysku, wolę już własne ;)
 
reklama
ja na pietruszkę po dzisiejszym siekaniu nie spojrzę przez tydzień a mdłości na szczęście same pomalutku odchodzą :) Nie wiem, czy to chwilowe, czy już na stałe :)

ewelina, ja też czasami łączę coś, co na co dzień mi się nie zdarza ;) rybka z puszki w pomidorach + winogrona?

:-D:-D:-D:-D aż tak to w smakach nie kombinuję, choć nigdy nie wiadomo co mi się zachce ;-)

Hej,witam wszystkie mamusie z rana,z rana,bo dopiero wstalam,mialam ciezki wczesny poranek i dlatego tak przysnelam.Nadal mam mdlosci i jem tylko chleb z zoltym serem i banany.A tak poza tym to milo by bylo gdyby w koncu mnie ktos tu zauwazyl.
Co do farbowania wlosow,to wiem,ze teraz sa farby,ktore rozrabia sie z woda,takie chyba nie zaszkodza...ja tez musze sie juz ufarbowac:)))Pozdrawiam serdecznie

Oby mniej ciężkich poranków gościło u Ciebie!
 
Do góry