reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzień dobry - dzisiaj trochę później ;)

Mataka, współczuję i przytulam...

Aniii, już od bardzo dawna jest tak, ze okres ochronny trwa całą ciążę, śmiało możesz powiedzieć już teraz i nie mają prawa Cię zwolnić...

Karmelia, dobrze, że nie robią problemów w pracy. Wiesz, jeśli należy Ci się zwolnienie, to ja bym się nie zastanawiała, myslisz, że od razu spalisz za sobą mosty i nie będziesz miała powrotu?

Ogitu, szczerze mówiąc nie wiem do kiedy mozna jeździć na rowerze, j niestety nie bardzo mam wybór... Wiem, że zagrożeniem są wstrząsy, więc jak jadę przez wertepy to stoję na pedałach i nie siedzę na siodełku... Nie wiem, czy to cokolwiek pomaga, ale mam nadzieję, ze tak ;)

Nadzieja, cieszę się że artykuł Ci pomógł :)

Miłego dnia Laski :)

Ja oczywiście odchodzę już od zmysłó i doczekać się nie mogę wtorku...
 
Witam,
z miłą chęcią do WAS dołączam :-)
Termin porodu wyliczony mam na 2 czerwca :-)
Ciąża nie należy do łatwych, ale dajemy radę, bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :tak:


MATAKA, strasznie mi przykro...trzymaj się jakoś...nie tak miało być
[*]
 
Witam z raniutka!!

Mataka Mi tez ogromnie przykro. Trzymaj sie mocno xxx

U mnie tez powolutku, dzis nie muli jak zwykle ale narazie tylko zielona herbatka. Moje dziecie dzis ma Halloween w przedszkolu i musimy sie przebrac, ciekawa jestem jak dlugo wytrzyma w tych trykotach :))

Ja sie glowie czy jak urodze to mam mala zabrac z przedszkola czy ja tam zostawic eh nie wiem czy dam rade ale to z pewnoscia bedzie oszczednosc bo tu przedszkole kosztuje w sumie wiecej niz zarabiam ale tym sposobem bede miala niezly zamet. Nie wiem. A wy zostawicie dzieci w przedszkolu czy nie? jak dlugo w polsce trwa platny macierzynski?
 
reklama
Do góry