reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Cześć dziewczyny:)
Ja mam dzisiaj wolny dzień, ale za to jutro zajęcia do 21 ( na szczęście dopiero od 12:). Odpoczywam sobie, po kolejnej niezbyt fajnej nocy. Coś mi się ze snem porobiło- budzę się w środku nocy z bólem brzucha i mdłościami, muszę coś zjeść i już potem nie mogę zasnąć. Dzisiaj tak kuł mnie lewy jajnik, że już chciałam rano do lekarza dzwonić, ale trochę przeszło i chyba się jeszcze wstrzymam. Za 6 dni wizyta ( widze, że 2.11 to popularna data na wizytę- Dagamit, Zebrra, ja ... ktoraś jeszcze się wtedy wybiera?).
 
reklama
Dzień dobry :) napisałyście tyle, że nie zdążyłam poczytać a muszę się zbierać po wyniki badań. Spadła mi temperatura, mdłości jakieś mniejsze, zaczynam się bać :(
 
Agabre.... będzie wszystko ok....nie wkręcaj sobie niczego...a jak mdłości ustapiły to się ciesz...do 9 tyg mogą a nie musza trzymać.
 
Agabre, nie martw się. U mnie wcześniej mdłości były całodzienne, a teraz mam takie krótkie napady- raz w ciągu dnia, raz na dwa dni. Są zdecydowanie rzadsze, ale może nasze organizmy przyzwyczaiły się już do hormonów? Przecież nie u wszystkich kończą się równo w 12 tyg.- może mamy to szczęście, że ulży nam szybciej:) Tak się staram o tym myśleć:) A temperatury to już nie mierzę, bo ciągle to spadała, to znów się podwyższała... Tylko niepotrzebnie się denerwowałam.
 
Hej hej, witam wszystkich:)
Właśnie się zarejestrowałam na forum^^ Będę mamuśką po raz pierwszy, a stanie się to 15 czerwca 2011( podobno:>)
Dzidziuś nie planowany za to miła niespodzianka. Jak narazie żadnych strasznych dolegliwości poza bólem piersi nie mam,
jedynie dla otoczenia jestem niezbyt miła:p

Mam pytanie czy któraś z Pań może konno jeździła, jeździ? Ja niestety musiałam zrezygnować z mojej pasji na te kilka miesięcy, może jest ktoś kto też troszkę nad tym ubolewa i nawzajem podtrzymamy się na duchu:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe Mamusie
 
Witaj SzaraWilczyco,ja tez jestem nowa od kilku dni i tez po raz pierwszy w zyciu zostane mama.Mnie takze dokuczal bol piersi,prawie od samego poczatku,teraz zaczelam 6 tydzien i nagle bol ustapil(troche sie martwie),ale pojawily sie okropne mdlosci,nie mam ochoty na jedzienie.Gotuje rosolek,moze troche wleje w siebie...

Do dziewczyn:czy to normalne,aby tak nagle piersi przestaly bolec???
 
Witam wszystkich w południe.
Ja dziś nie najlepiej się czuje. Jestem tak zmęczona jakbym pracowała całą noc na budowie!!, W ogóle jestem jakaś nie do życia.


Hej Kochane! Wczoraj nie dałam rady już napisać ale za to dzisiaj zdam relację z wizyty....Biedroneczka ma sie dobrze - ma 10 mm(uff), wszystko w porządku, jest tam gdzie ma być, wg usg to 7 tydzień, więc mam tydzień różnicy między OM a usg, ale lekarz powiedział że ten tydzień nie robi jakiejś kolosalnej różnicy.
Sam od siebie zaproponował mi L4 bo wczoraj kaszleć dość mocno zaczęłam, więc mam do 9 listopada, i zapytał czy będę kontynuować przez całą ciążę, ja bez wahania się zgodziłam. Stwierdził, że mam ciążę o podwyższonym ryzyku, bo w lipcu poroniłam więc wszelkie skupiska ludzi są dla mnie niebezpieczne i zdecydowanie mam ich unikać. U mnie w pracy napewno będą komentarze różnego typu od niektórych "miłych" koleżanek starej daty, ale staram się nie przejmować...bo teraz serca mam dwa :)
I będę miała więcej czasu żeby z Wami popisać :)

Gratulacje!!! Oby zawsze były tak dobre wiadomości od nas wszystkich!!!

Hej hej, witam wszystkich:)
Właśnie się zarejestrowałam na forum^^ Będę mamuśką po raz pierwszy, a stanie się to 15 czerwca 2011( podobno:>)
Dzidziuś nie planowany za to miła niespodzianka. Jak narazie żadnych strasznych dolegliwości poza bólem piersi nie mam,
jedynie dla otoczenia jestem niezbyt miła:p

Mam pytanie czy któraś z Pań może konno jeździła, jeździ? Ja niestety musiałam zrezygnować z mojej pasji na te kilka miesięcy, może jest ktoś kto też troszkę nad tym ubolewa i nawzajem podtrzymamy się na duchu:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe Mamusie

Witamy nową mamę!!!

Witaj SzaraWilczyco,ja tez jestem nowa od kilku dni i tez po raz pierwszy w zyciu zostane mama.Mnie takze dokuczal bol piersi,prawie od samego poczatku,teraz zaczelam 6 tydzien i nagle bol ustapil(troche sie martwie),ale pojawily sie okropne mdlosci,nie mam ochoty na jedzienie.Gotuje rosolek,moze troche wleje w siebie...

Do dziewczyn:czy to normalne,aby tak nagle piersi przestaly bolec???

Nic się nie martw, wszystko jest dobrze. Piersi raz bola mniej, raz więcej, raz jest dzień, że jst niedobrze, raz świetne samopoczucie, i tak cały czas. Najważniejsze to żeby się nie wkręcać niepotrzebnie, bo to nerwy. A w ciąży newry nie wskazane!!! :-)
 
reklama
Witam Was :)
a moje młodsze dziecię ma ospę
właśnie wróciłyśmy od lekarki

No to nie ładnie:-(,zaraz z pewnościa zachoruje i starsze dziecię.
Może nawet lepiej że zachorowała w tym jesiennym okresie niż np.latem,co sie bardzo często zdarza.
Moj syn zachorował dokladnie w wigilje,przed ospa bral antybiotyk bo byl przeziebiony,ale jeszcze nie wiedzilismy ze to ospa.Dlatego malo mu krosteczek wyskoczylo.

poziomek szarawilczyco witajcie:-):-):-)

Agabre u mie też tak jest,jak miałam mdlosci to narzekalam jak teraz przychodza raz dwa dziennie to zaczynam sie doszukiwac glupich rzeczy.Nie bolal mnie wczesniej brzuch to sie martwilam czemu nie boli,inne boli a mnie nie.Teraz kiedy mnie boli zastanawiam sie czemu tak mocno i coraz czesciej:wściekła/y:
Zwariowac idzie,oby szybko do tego usg bo sie wykoncze.

Dzisiaj np.,tylko sie nie smiejcie,czulam w brzuchu takie ruchy.Takie cos jak dziecko sie porusza.Ja wiem ze to nie mozliwe bo to nie mozliwe ale ja naprawde cos takiego czulam.No i nastepny powod do zmartwienia,co to takiego?????
Ale dobrze ze nie tylko ja co sie nakrecam:-)
 
Do góry