reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

super misialina, sie wylenisz:)
a mnie az skreca tak bym chciala miec usg a bede miala dopiero w 12 tyg czyli kolo 17 listopada. w sumie moglabym pojsc wczesniej ale srednio na razie z kasa wiec musze uzbroic sie w cierliwosc:(
 
reklama
Witam :rofl2:

ale tu ruch z samego rana :-) ja najchętniej jeszcze dłuuugo bym nie wstawała, ale mała już przed 7 rozpoczęła swoje szaleństwa i tak do tej pory ;-)

Karmelia, oby mdłości odpuściły !!! i trzymaj się w tej pracy ...
czasami zastanawiam się czy jest w tym naszym obłudnym kraju jakieś szanowne szefostwo, które po prostu szczerze cieszy się z ciąży pracownicy ... tak zwyczajnie, po ludzku :confused2:

traschka, &&&& żeby i Tobie się w pracy poukładało i żebyś nie musiała rezygnować :tak:

Aestima, nawet z bliźniakami na pewno sobie poradzicie !!! głowa do góry !!!

tusenfryd, &&& żeby czas do pierwszego usg szybko zleciał :tak: a w pracy nie masz szans chociaż na przeniesienie ... bo domyślam się, że przy opiece nad starszymi,niepełnosprawnymi osobami, to nie tylko zarazki, ale i sporo dźwigania ...

Misialina, baaardzo się cieszę, że wizyta udana i maleństwo ma się dobrze :rofl2: i super, że masz zwolnienie !!! po stracie lepiej dmuchać na zimne :tak:
 
Hej Kochane! Wczoraj nie dałam rady już napisać ale za to dzisiaj zdam relację z wizyty....Biedroneczka ma sie dobrze - ma 10 mm(uff), wszystko w porządku, jest tam gdzie ma być, wg usg to 7 tydzień, więc mam tydzień różnicy między OM a usg, ale lekarz powiedział że ten tydzień nie robi jakiejś kolosalnej różnicy.
Sam od siebie zaproponował mi L4 bo wczoraj kaszleć dość mocno zaczęłam, więc mam do 9 listopada, i zapytał czy będę kontynuować przez całą ciążę, ja bez wahania się zgodziłam. Stwierdził, że mam ciążę o podwyższonym ryzyku, bo w lipcu poroniłam więc wszelkie skupiska ludzi są dla mnie niebezpieczne i zdecydowanie mam ich unikać. U mnie w pracy napewno będą komentarze różnego typu od niektórych "miłych" koleżanek starej daty, ale staram się nie przejmować...bo teraz serca mam dwa :)
I będę miała więcej czasu żeby z Wami popisać :)

super, że wszystko dobrze na usg! tą różnicą się nie przejmuj, bo na tym etapie to jeszcze wszystko może się szybko zmienić - ja byłam w 7tc a z usg zarodek wyszedł o wielkości 6,4tc; gin powiedział, że to nic złego a dopiero różnice powyżej 10 dni mogą martwić
fajnie, że udało ci się z tym l4
 
Witajcie porannie:)

Misialina gratulacje udanej wizyty.Tak Ci zazdroszcze ze juz widziałas swoja kruszynke.Domyslam sie ze imoja ma podobne wymiary bo idziemy łeb w łeb.

JoL Staram sie nie dzwigac,no raczej tego nie robie.Do pacjetowuzywamy wind specjalnych czy podnosnikow.Ale mimo wszytko jest ciezko.
Jest mozliwosc pojscia na niedlugi okres na takie pol zwolnienie,ze chodze do pracy ale wykonuje te czynnosci ktore ja sobie wybore.
Czyli nie opiekuje sie pacjetem a robie np.posilki,jakas dokumentacje,czy inne lzejsze rzeczy.Poza tym w kazdej chwili moge odmowic jakiegos zadania uzasadniajac swoj stan,i nik mnie za to nie potepi i nie wyrzuci z pracy.Lecz ja niestety jestem taka ze rzadko odmawiam.

marta24 to widze ze nie jestem sama,ty tez czekasz na usg.Chociaz wiesz kiedy bedziesz miala bo ja niestety jeszcze nie.
 
Kobiety a w którym tygodniu ciązy przy usg wiadomo czy to ciąża mnoga czy nie???wiem że przewijal się ten temat, ale u mnie w rodzinie są bliźniaki więc mam pietra...
 
aniii Na forum jakas dziewczyna kolo 10 tc dowieedziała sie ze beda blizniaki.Ale moja kolezanka na pierwszym usg miala tylko jedna fasolke okolo 12 tc.Dopiero trzy tyg.pozniej lekarz wyslal ja na kontrolne usg bo cos za bardzo tyla i macica powiekszala sie zbyt szybko.I dpiero wtedy zauwazyl lekarz drugiego dzidziusia

A ja tam bym chciała bliżniaki.Nie uważam że to cos strasznego.
 
jeny tak straszycie tymi blizniakami a ja wstalam dzis rano a maz patrzy na brzuch i mowi ooooo jedzenie kanapeczek wychodzi. no faktycznie brzuch mi wywalilo, przestraszona ze tyje na maxa poszlam sie zwazyc a tu..waga pokazuje pol kilo mniej....wiec zaczynam sie bac tych blizniakow:) a w ogole udalo mi sie umowic na usg i to na fundusz i ide we wtorek.....jaka jestem szczesliwa:) hurrraaaa

co do tych blizniakow nawet bym sie cieszyla tyle, ze musialabym zrezygnowac z pracy a mi na razie nic sie nie nalezy bo jestem dopiero w trakcie zalatwiana dzialnosci gospodarczej. ale w ogole o czym ja pisze....hehhehe
 
Ostatnia edycja:
Kochane mi lekarz powiedział że napewno jest jeden Okruszek, więc mu wierzę.
Tusenfryd....Fasolinki nasze napewno tak samo teraz wyglądaja, a ja na Twoim miejscu Kochana, poszłabym na te tzw. pół zwolnienie, jeśli masz taka możliwość to się nie zastanawiaj....
Wczoraj lekarz dał mi skierowanie na bezpłatne 3D + prenatalne....ponieważ poroniłam i dlatego należy mi się bezpłatnie...powiedzcie dziewczyny jaki dokument musze mieć potwierdzający poronienie, ja mam akt zgonu czy to wystarczy?
 
cześć dziweczyny !! boże jak mnie długo nie byłoo. i ile nowych wieści Oo :szok:

musze to wszystko przeczytać . lecz zaraz lece do szkoły :-(
itak dzien w dzień.. szkoła, do ojca, do domu, do chłopaka lub on do mnie.. na nic czasuu nie mam ;-( !!!

ale z dobrych wieści to tyle ze miałam USG i moja kruszynka ma 1.6 cm :-) :happy:

niestety lekarz u którego byłąm kompletny idiotaa ;/ juz niewiem gdzie mam isc ..

mdłosci mi juz przeszły.. nie wymiotuje :-) ale nie mieszcze sie juz w spodnie, masakra :-(

pozdrawiam !! :*
 
reklama
witam z rana;) jak wy wczesie wstajecie...
jak wam zazdroszczę już nie mogę się doczekać jak zobacze swoje maleństwo:tak:
życzę miłego dnia, i lecę na zajęcia
 
Do góry